MЁNYRA E ABDESIT

 
Poezi
poezi.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e hėnė. 06 shtator 2010 Na ndihmo, o Allah! Arta 1547
e martė. 24 gusht 2010 Shoku i pėrjetshėm -- 1366
e diel. 22 gusht 2010 ALLAHU I LARTĖSUAR Refik Gėrbeshi 1082
e diel. 22 gusht 2010 NJĖ, I VETMI Refik Gėrbeshi 1057
e premte. 20 gusht 2010 Muaji i bekuar Advije Zeqiri Kastrati 958
e mėrkurė. 18 gusht 2010 Dua tė jetoj... Arta 1250
e martė. 08 qershor 2010 Ti qė ec gjurmėve tė djallit Advije Zeqiri 1060
e diel. 23 maj 2010 Pendohu! Arta 1220
e premte. 23 prill 2010 PSE NJERIU E HUMB VETVETEN? Advije Zeqiri 1533
e shtunė. 03 prill 2010 Ajo fytyrė shndriste Advije Zeqiri 1270
e diel. 28 mars 2010 Nėse... Advije Zeqiri 2331
e premte. 19 shkurt 2010 Vuajtjet e varfanjakut Arta 1350
e mėrkurė. 03 shkurt 2010 Ah, jeta! Imrane Asani 1979
e mėrkurė. 03 shkurt 2010 Kush je ti? Imrane Asani 1567
e diel. 15 nėntor 2009 Dita e Arafatit Sahit Qerimi 1120
e martė. 10 nėntor 2009 Braktisja e prindit!!! Arta 1590
e diel. 09 gusht 2009 Po vjen Ramazani! Albulena Bajrami 1605
e martė. 21 korrik 2009 Tubimi para Allahut Arta 1243
e martė. 21 korrik 2009 Drita e dijes Nazlije Maliqi 1631
e martė. 16 qershor 2009 Kushtet e imanit Refik Gėrbeshi 1034
e enjte. 11 qershor 2009 Unė kam vendos Imrane Asani 1591
e diel. 07 qershor 2009 Ke frikė Allahun, o nėnė! Arta 1672
e diel. 07 qershor 2009 Tė jesh fetare Albulena Bajrami 1366
e premte. 08 maj 2009 Zoti ėshtė i vetėm Arta 1384
e premte. 24 prill 2009 KAM FRIKĖ! Liridona Musliu 1981
e premte. 10 prill 2009 Bindem Albulena Bajrami 1231
e diel. 05 prill 2009 Vajzės me shami Burbuqe Rexha 2281
e mėrkurė. 25 mars 2009 Oj Rini...! Arta 2104
e diel. 22 mars 2009 O Zot, mė fal! Arta 2169
e diel. 22 mars 2009 Pėrse...? Arta 1558
e shtunė. 21 mars 2009 Me sy tė pėrlotur Shpresa Coma 1946
e premte. 27 shkurt 2009 Ejani nė ndihmė! Shkurte Bajraliu 1106
e enjte. 26 shkurt 2009 Rini Albulena Bajrami 1234
e premte. 20 shkurt 2009 Varri im i vdekjes Albulna Bajrami 1856
e premte. 20 shkurt 2009 Gruaja Shkurte Bajraliu 1878
e enjte. 19 shkurt 2009 Poemė pėr nė Fund Ali Iljasi 1306
e enjte. 19 shkurt 2009 Mėshiroi o Allah Sahit Qerimi 1099
e diel. 15 shkurt 2009 Kiameti dhe Dita e Gjykimit... Arta 1192
e enjte. 05 shkurt 2009 All-llah Albulena Bajrami 1266
e enjte. 25 dhjetor 2008 O Allah...! Arta 1827
e enjte. 11 dhjetor 2008 Vaji i nėnės Jeta 2448
e shtunė. 29 nėntor 2008 Lotėt e pendimit Jeta 2463
e shtunė. 29 nėntor 2008 Gruas sime Sahit Qerimi 2448
e premte. 21 nėntor 2008 Ti, ata dhe Allahu -- 1328
e premte. 07 nėntor 2008 Ty tė lutemi o Zot Mira Mustafa 1612
e shtunė. 01 nėntor 2008 Kur’ani Fatbardhe Borovci 1211
e mėrkurė. 15 tetor 2008 Ndalu! Arta 1713
e diel. 12 tetor 2008 Padrejtėsia nuk durohet Advije Zeqiri 1841
e diel. 12 tetor 2008 Pėrse mė braktisėt? Jeta 1416
e diel. 12 tetor 2008 Motrat muslimane Albulena Bajrami 1433
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 101 - 150 nga 225

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.