MЁNYRA E ABDESIT

 
Fikh
fikh.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e shtunė . 16 nėntor 2013 Namazi-dispozita, urtėsia dhe vlera e tij Gjulije Vehapi 2554
e diel . 10 nėntor 2013 Vlera e muajit muharrem dhe agjėrimi i ditės sė ashures ... 1918
e diel . 10 nėntor 2013 Dobitė e agjėrimit tė ‘Ashures’ ... 2382
e diel . 27 tetor 2013 A lejohet qė femra me cikėl menstrual tė qėndrojė nė xhami? Valdet Kamberi 1184
e enjte . 17 tetor 2013 Jetė e re pas Haxhit dhe Umres ... 1912
e mėrkurė . 16 tetor 2013 Buzėqeshja e Bajramit Aid El-Karni 1246
e hėnė . 14 tetor 2013 Festa e Kurban Bajramit Blerta Shaqiri 2648
e hėnė . 14 tetor 2013 Kurbani Blerta Shaqiri & Eglantina Muēa 2819
e hėnė . 14 tetor 2013 Agjėrimi i ditės sė Arafatit i shlyen mėkatet e dy viteve Blerta Shaqiri 2520
e enjte . 03 tetor 2013 Vlera e dhjetė ditėve tė para tė dhulhixhes Fexhrie Kaēiu 2773
e enjte . 03 tetor 2013 Plani dhjetėditor Muhamed Husejn Jakub 2386
e enjte . 19 shtator 2013 Llojet e haxhit Eglantina Muēa 2082
e enjte . 19 shtator 2013 Urtėsia e Haxhit Blerta Shaqiri 2015
e mėrkurė . 18 shtator 2013 Haxhi, obligim fetar Eglantina Muēa 2078
e mėrkurė . 18 shtator 2013 Haxhi, burim i urtėsisė Bashkim Aliu 1920
e mėrkurė . 18 shtator 2013 Haxhi dhe porosia e tij ... 1976
e shtunė . 27 korrik 2013 Zekati - shtyllė e Islamit Fexhrie Kaēiu 4178
e shtunė . 22 qershor 2013 Dėshiroja njė dashuri tė pavdekshme... kėshtu qė u ndala nė namaz... Rejhana Ēekrezi 1294
e diel . 26 maj 2013 Derisa nuk falesh… ... 1172
e mėrkurė . 17 prill 2013 Kategoritė e njerėzve nė namaz sipas Ibn El-Kajimit ... 1432
e enjte . 24 janar 2013 Disa mirėsi tė abdesit ... 1901
e hėnė . 12 nėntor 2012 O ti qė falė sabahun! ... 1731
e enjte . 25 tetor 2012 Si ta shfrytėzojmė ditėn e Arafatit? Valdet Kamberi 1240
e premte . 19 tetor 2012 Shkaqet qė ndihmojnė pėr faljen e namazit tė natės ... 1450
e premte . 03 gusht 2012 A do tė vazhdosh pėrsėri tė mos falesh? Valdet Kamberi 1430
e shtunė . 14 korrik 2012 A kujdesesh pėr namazin? Valdet Kamberi 1200
e martė . 08 maj 2012 Dhjetė metoda pėr shėrimin e dekoncentrimit nė namaz ... 1605
e martė . 01 maj 2012 Ėshtė e ndaluar tė falemi nė kėto dhjetė vende ... 1377
e martė . 03 prill 2012 Pėrqendrimi nė namaz - shėrim dhe relaksim Refik Gėrbeshi 1624
e mėrkurė . 14 mars 2012 Shtatė metoda pėr ruajtjen e namazit ... 1609
e premte . 17 shkurt 2012 Mosfalja e namazit tė sabahut ... 1680
e diel . 05 shkurt 2012 Thirrje pėr ty - o lėnės i namazit! Omer Bajrami 1883
e diel . 06 nėntor 2011 Projekti i ditės sė Bajramit Muhamed Husejn Jakub 1198
e shtunė . 15 tetor 2011 Esenca e Haxhit ... 1225
e martė . 17 nėntor 2009 Dhjetė ditėt e para tė Dhyl-Hixhes Blerta Shaqiri 2264
e mėrkurė . 22 korrik 2009 Ēfarė duhet tė bėj ai i cili ka thyer betimin? -- 1937
e shtunė . 06 dhjetor 2008 Dita e Arafatit Blerta Shaqiri 1632
e hėnė . 13 tetor 2008 Nuk ėshtė i vlefshėm tė bashkohet agjėrimi i ditėve tė mbetura -- 2040
e hėnė . 11 gusht 2008 Forma e abdestit Bekir Halimi 1915
e shtunė . 26 korrik 2008 Dija namazit tėnd vlerėn dhe krenohu me tė! Albulena Bajrami 2377
e premte . 25 korrik 2008 Kamata Jehona Kamberi-Telqiu 1696
e mėrkurė . 18 qershor 2008 Sunetet e fitres Bekir Halimi 1552
e mėrkurė . 07 maj 2008 Lėnia e namazit ėshtė mėkat i madh Gjulije Vehapi 1934
e shtunė . 05 prill 2008 Vlera e namazit Gjulije Vehapi 1668
e mėrkurė . 26 mars 2008 Kushtet pėr prezantimin e femrės nė xhami -- 2543
e mėrkurė . 26 mars 2008 Si t’i pėrmirėsojmė namazet ditore? -- 2057
e mėrkurė . 05 mars 2008 Femra me tė cilėn ėshtė e ndaluar martesa Fexhrie Kaēiu 2647
e diel . 25 nėntor 2007 Rregullat e haxhit - Temetu Blerta Shaqiri 2350
e shtunė . 08 shtator 2007 Kushtet e pranimit tė njė vepre -- 1585
e diel . 12 gusht 2007 Dobitė e dhikrit (pėrmendjes sė Allahut tė Lartėsuar) -- 1920
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 79

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.