MЁNYRA E ABDESIT

 
Fikh
fikh.PNG
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e shtunė. 16 nėntor 2013 Namazi-dispozita, urtėsia dhe vlera e tij Gjulije Vehapi 2613
e diel. 10 nėntor 2013 Vlera e muajit muharrem dhe agjėrimi i ditės sė ashures ... 1973
e diel. 10 nėntor 2013 Dobitė e agjėrimit tė ‘Ashures’ ... 2441
e diel. 27 tetor 2013 A lejohet qė femra me cikėl menstrual tė qėndrojė nė xhami? Valdet Kamberi 1232
e enjte. 17 tetor 2013 Jetė e re pas Haxhit dhe Umres ... 1965
e mėrkurė. 16 tetor 2013 Buzėqeshja e Bajramit Aid El-Karni 1298
e hėnė. 14 tetor 2013 Festa e Kurban Bajramit Blerta Shaqiri 2710
e hėnė. 14 tetor 2013 Kurbani Blerta Shaqiri & Eglantina Muēa 2874
e hėnė. 14 tetor 2013 Agjėrimi i ditės sė Arafatit i shlyen mėkatet e dy viteve Blerta Shaqiri 2568
e enjte. 03 tetor 2013 Vlera e dhjetė ditėve tė para tė dhulhixhes Fexhrie Kaēiu 2826
e enjte. 03 tetor 2013 Plani dhjetėditor Muhamed Husejn Jakub 2438
e enjte. 19 shtator 2013 Llojet e haxhit Eglantina Muēa 2137
e enjte. 19 shtator 2013 Urtėsia e Haxhit Blerta Shaqiri 2067
e mėrkurė. 18 shtator 2013 Haxhi, obligim fetar Eglantina Muēa 2133
e mėrkurė. 18 shtator 2013 Haxhi, burim i urtėsisė Bashkim Aliu 1974
e mėrkurė. 18 shtator 2013 Haxhi dhe porosia e tij ... 2032
e shtunė. 27 korrik 2013 Zekati - shtyllė e Islamit Fexhrie Kaēiu 4349
e shtunė. 22 qershor 2013 Dėshiroja njė dashuri tė pavdekshme... kėshtu qė u ndala nė namaz... Rejhana Ēekrezi 1352
e diel. 26 maj 2013 Derisa nuk falesh… ... 1226
e mėrkurė. 17 prill 2013 Kategoritė e njerėzve nė namaz sipas Ibn El-Kajimit ... 1493
e enjte. 24 janar 2013 Disa mirėsi tė abdesit ... 1969
e hėnė. 12 nėntor 2012 O ti qė falė sabahun! ... 1787
e enjte. 25 tetor 2012 Si ta shfrytėzojmė ditėn e Arafatit? Valdet Kamberi 1295
e premte. 19 tetor 2012 Shkaqet qė ndihmojnė pėr faljen e namazit tė natės ... 1499
e premte. 03 gusht 2012 A do tė vazhdosh pėrsėri tė mos falesh? Valdet Kamberi 1485
e shtunė. 14 korrik 2012 A kujdesesh pėr namazin? Valdet Kamberi 1249
e martė. 08 maj 2012 Dhjetė metoda pėr shėrimin e dekoncentrimit nė namaz ... 1658
e martė. 01 maj 2012 Ėshtė e ndaluar tė falemi nė kėto dhjetė vende ... 1424
e martė. 03 prill 2012 Pėrqendrimi nė namaz - shėrim dhe relaksim Refik Gėrbeshi 1679
e mėrkurė. 14 mars 2012 Shtatė metoda pėr ruajtjen e namazit ... 1667
e premte. 17 shkurt 2012 Mosfalja e namazit tė sabahut ... 1739
e diel. 05 shkurt 2012 Thirrje pėr ty - o lėnės i namazit! Omer Bajrami 1944
e diel. 06 nėntor 2011 Projekti i ditės sė Bajramit Muhamed Husejn Jakub 1258
e shtunė. 15 tetor 2011 Esenca e Haxhit ... 1277
e martė. 17 nėntor 2009 Dhjetė ditėt e para tė Dhyl-Hixhes Blerta Shaqiri 2314
e mėrkurė. 22 korrik 2009 Ēfarė duhet tė bėj ai i cili ka thyer betimin? -- 1989
e shtunė. 06 dhjetor 2008 Dita e Arafatit Blerta Shaqiri 1688
e hėnė. 13 tetor 2008 Nuk ėshtė i vlefshėm tė bashkohet agjėrimi i ditėve tė mbetura -- 2092
e hėnė. 11 gusht 2008 Forma e abdestit Bekir Halimi 1966
e shtunė. 26 korrik 2008 Dija namazit tėnd vlerėn dhe krenohu me tė! Albulena Bajrami 2434
e premte. 25 korrik 2008 Kamata Jehona Kamberi-Telqiu 1744
e mėrkurė. 18 qershor 2008 Sunetet e fitres Bekir Halimi 1608
e mėrkurė. 07 maj 2008 Lėnia e namazit ėshtė mėkat i madh Gjulije Vehapi 1992
e shtunė. 05 prill 2008 Vlera e namazit Gjulije Vehapi 1717
e mėrkurė. 26 mars 2008 Kushtet pėr prezantimin e femrės nė xhami -- 2596
e mėrkurė. 26 mars 2008 Si t’i pėrmirėsojmė namazet ditore? -- 2105
e mėrkurė. 05 mars 2008 Femra me tė cilėn ėshtė e ndaluar martesa Fexhrie Kaēiu 2698
e diel. 25 nėntor 2007 Rregullat e haxhit - Temetu Blerta Shaqiri 2442
e shtunė. 08 shtator 2007 Kushtet e pranimit tė njė vepre -- 1642
e diel. 12 gusht 2007 Dobitė e dhikrit (pėrmendjes sė Allahut tė Lartėsuar) -- 1975
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 79

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.