MЁNYRA E ABDESIT

 
Shėndetėsi
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte. 31 korrik 2008 Teknika qė sfidon stresin Jehona Kamberi - Telqiu 3743
e enjte. 31 korrik 2008 Shkaqet kryesore tė lodhjes Jehona Kamberi - Telqiu 3515
e martė. 22 korrik 2008 Shkaqet e stresit Jehona Kamberi - Telqiu 3015
e premte. 11 korrik 2008 Pjeshka dhe shega nė mjekėsinė popullore Firdesa 2190
e mėrkurė. 02 korrik 2008 Parametrat antropometrikal -- 1088
e enjte. 19 qershor 2008 Kanceri i gjirit Blerta Shaqiri 2531
e mėrkurė. 18 qershor 2008 Anemia Blerta Shaqiri 2570
e martė. 10 qershor 2008 Pagjumėsia Fexhrie Kaēiu 3370
e premte. 30 maj 2008 Ēelėsi i ilaēit (shėrimit) pėr zemrėn! -- 2647
e enjte. 29 maj 2008 Kėshilla pėr gjumė tė qetė -- 3060
e enjte. 22 maj 2008 Mllefi Shkelzen Kamberi 1782
e shtunė. 10 maj 2008 Zbuloni me kohė sėmundjet e veshkave Firdesa 2727
e diel. 23 mars 2008 Ushqimi qė duhet pėrdorur gjatė menstruacioneve Umu Anisa 5357
e shtunė. 22 mars 2008 Kėshilla tė rėndėsishme pėr shtatzėnat Merita Qehaja 3168
e mėrkurė. 19 mars 2008 Ēka duhet tė dini gjatė shtatzėnisė? Merita Qehaja 3035
e enjte. 21 shkurt 2008 Recetė pėr shėrimin e anemisė nė mėnyrė natyrale Jehona Kamberi-Telqiu 2824
e mėrkurė. 20 shkurt 2008 Ēaj kundėr infeksioneve te kanaleve urinare Jehona Kamberi-Telqiu 4162
e shtunė. 16 shkurt 2008 Stresi gjatė shtatzėnisė sjell skizofreni te fėmija Jehona Kamberi-Telqiu 1953
e mėrkurė. 13 shkurt 2008 Mjalti ushqim i dobishėm qė nuk shkakton alergji Jehona Kamberi - Telqiu 1887
e mėrkurė. 09 janar 2008 Ushqimi pėr tė cilin duhet tė kemi kujdes gjatė shtatzėnisė Blerta Shaqiri 1887
e hėnė. 07 janar 2008 Pėr njė gjumė tė rehatshėm Eglantina Muēa 2026
e premte. 16 nėntor 2007 Migrena dhe mjekimi i saj Fexhrie Kaēiu 2985
e mėrkurė. 14 nėntor 2007 Sėmundjet e zemrės janė vrasėset mė tė mėdha tė femrave -- 1923
e martė. 13 nėntor 2007 Zhvillimi fiziologjik dhe psikologjik i foshnjės suaj gjatė dymbėdhjetė muajve tė parė ... 1705
e hėnė. 12 nėntor 2007 Ushqimi i nėnave gjatė gjidhėnies Blerta Shaqiri 1746
e shtunė. 29 shtator 2007 Me djathė kundėr ftohjes -- 2874
e mėrkurė. 12 shtator 2007 Patatja -- 2245
e shtunė. 01 shtator 2007 Disa pasoja negative qė sjell aborti te femrat -- 2185
e shtunė. 01 shtator 2007 Gjumė pėr zemėr tė shėndosh -- 1653
e martė. 28 gusht 2007 Dobitė e ēajit dhe kafes Fexhrie Kaēiu 3126
e shtunė. 25 gusht 2007 Dobitė e mjaltės pėr shėndetin Fexhrie Kaēiu 2399
e mėrkurė. 15 gusht 2007 Klonimi -- 1266
e mėrkurė. 18 korrik 2007 Fara e zezė (Habbetus-sevda) Fexhrie Kaciu 2665
e diel. 08 korrik 2007 Ushqimi dhe shėndeti ynė Fexhrie Kaēiu 1288
e shtunė. 07 korrik 2007 Fekondimi artificial dhe fėmijėt e epruvetave Fexhrie Kaēiu 3392
e shtunė. 07 korrik 2007 Jetoje jetėn pa duhan! Fexhrie Kaēiu 1431
e shtunė. 07 korrik 2007 Uji i Zemzemit- ushqim dhe ilaē Fexhrie Kaēiu 1745
e premte. 06 korrik 2007 Fluori dhe fluorizimi Blerta Shaqiri 1085
e enjte. 14 qershor 2007 Kontrollimi i lindjeve dhe aborti ne Islam Mohammed Ibn Adam Al-Kawthari 2748
e mėrkurė. 13 qershor 2007 Fiku dhe dobitė e tij -- 1446
e hėnė. 11 qershor 2007 Kripa dhe ndikimi i saj nė shėndetin tonė Fexhrie Kaēiu 1884
e enjte. 07 qershor 2007 Shenjat e shtatzėnisė binjake Blerta Shaqiri 2610
e enjte. 07 qershor 2007 Hudhra e zvogėlon kolesterinėn nė gjak Fexhrie Kaēiu 1463
e hėnė. 21 maj 2007 Pasha fikun dhe ullirin Suzana Hasani 1385
e enjte. 17 maj 2007 Ulliri mbrojtės i zemrės Suzana Hasani 1678
e hėnė. 14 maj 2007 Ushqimi vegjitarian -- 1139
e mėrkurė. 25 prill 2007 Druri i kėnasė Suzana Hasani 1212
e hėnė. 23 prill 2007 Ushqyeshmeria sipas grupit tė gjakut -- 1528
e hėnė. 23 prill 2007 Shperlarja e gojes me vaj Suzana Hasani 3518
e diel. 15 prill 2007 Cfarė duhet tė dinė prindėrit pėr shėndetin e fėmijės tė tyre -- 1275
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 51 - 100 nga 133

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.