MЁNYRA E ABDESIT

 
Shėndetėsi
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e mėrkurė . 11 prill 2007 Ēokollata e errėt ndihmon nė uljen e tensionit tė lartė tė gjakut Eglantina Muēa 1179
e mėrkurė . 11 prill 2007 Kosi, i lehtė dhe i ushqyeshėm Eglantina Muēa 1329
e martė . 03 prill 2007 Klimaksi (menopauza) dhe ndryshimet nė organizmin e femrės Blerta Shaqiri 13893
e martė . 03 prill 2007 Ushqimi gjatė shtatzėnisė Blerta Shaqiri 1297
e hėnė . 02 prill 2007 Tensioni i lartė i gjakut Fexhrie Kaēiu 2176
e hėnė . 02 prill 2007 Klasifikimi i ushqimit Fexhrie Kaciu 1384
e mėrkurė . 28 mars 2007 Mjekimi i hipertensionit Fexhrie Kaēiu 1133
e enjte . 22 mars 2007 Sallatat dhe supat pėr humbjen e peshės -- 1870
e mėrkurė . 21 mars 2007 Misvaku, kėshilla orale Dr. M. Ragaii El-Mostehy 1156
e hėnė . 19 mars 2007 Zhvillimi i foshnjės nė tremujorin e tretė -- 1697
e hėnė . 19 mars 2007 Zhvillimi i foshnjes nė tremujorshin e dytė -- 9292
e hėnė . 19 mars 2007 Zhvillimi i foshnjės nė tremujorin e parė -- 1367
e mėrkurė . 14 mars 2007 Vitaminat Blerta Shaqiri 1244
e mėrkurė . 28 shkurt 2007 Barnat prej tė cilave duhet pasur kujdes gjatė shtatzėnisė -- 1284
e martė . 13 shkurt 2007 Rėndėsia e hurmave pėr shėndetin e njeriut Fexhrie Kaēiu 2184
e martė . 13 shkurt 2007 Panxhari -- 3971
e hėnė . 12 shkurt 2007 Pėrkujdesja dentale pėr shtatzėnat Blerta Shaqiri 1013
e enjte . 08 shkurt 2007 Hadithe mbi rėndėsinė e ujit tė Zem-Zemit -- 1165
e enjte . 08 shkurt 2007 Qumėshti i nėnės ėshtė i pazėvendėsueshėm Fexhrie Kaēiu 1021
e enjte . 08 shkurt 2007 Kujdesi dento - oral te foshnjet Blerta Shaqiri 918
e enjte . 25 janar 2007 Vetitė shėruese tė mjaltit Eglantina Muēa 1549
e enjte . 21 dhjetor 2006 Duhani - vrasėsi i ngadalshėm -- 1092
e mėrkurė . 13 dhjetor 2006 Molla dhe vetitė e saj shėruese Eglantina Muēa 1689
e martė . 12 dhjetor 2006 Pse Islami e ndalon mishin e derrit Fexhrie Kaēiu 1572
e hėnė . 20 nėntor 2006 Lupusi i shpeshtė nė shtatzėnėsi -- 1321
e premte . 17 nėntor 2006 SIDA - Murtaja e shekullit Fexhrie Kaēiu 853
e enjte . 16 nėntor 2006 Droga, 'pluhuri' qė vret! Florentina Sylejmani 844
e martė . 31 tetor 2006 Vaji i ullirit ėshtė shėrues Dr. M. Laik Ali Khan 2019
e hėnė . 18 shtator 2006 Uthulla Dr. Hasan Shemsi Basha 2193
e premte . 18 gusht 2006 Faktorėt e prishjes sė dhėmbėve Dr. Besnik Simnica 1970
e premte . 18 gusht 2006 Kėnaja ėshtė njė shėrues i shkėlqyer Dr. M. Laiq Ahmed Khan 1673
e premte . 11 gusht 2006 Higjiena e gojės Blerta Shaqiri 1979
e mėrkurė . 02 gusht 2006 Nėnat shtatzėna tė cilat thithin cigare pėrcjellin kancerogjenėt te fėmijėt e tyre Bahauddin Gashi 1137
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 101 - 133 nga 133

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.