MЁNYRA E ABDESIT

 
Shėndetėsi
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e shtunė . 03 maj 2014 Disa kėshilla pėr tė fjetur mė mirė Valbona Kelmendi 1554
e premte . 29 nėntor 2013 Shtatė artikuj ushqimorė qė nuk do t'i hani pasi ta lexoni kėtė artikull ... 1852
e martė . 17 shtator 2013 Operacion pa bisturi - gurėt e tėmthit Suzana Hasani 1364
e premte . 12 korrik 2013 Shtatzėna pėr herė tė parė?! ... 1453
e mėrkurė . 12 qershor 2013 Ta dėgjojmė orėn tonė tė brendshme nėpėrmes namazit ... 1291
e shtunė . 01 qershor 2013 Sytė dhe shpirti dhe lidhja e tyre me depresionin ... 1547
e martė . 21 maj 2013 Disa kėshilla praktike pėr tė kthyer lėkurėn tuaj nė formėn e duhur Valbona Duga 1561
e enjte . 18 prill 2013 Shėndeti dhe ushqyeshmėria e Pejgamberit s.a.v.s. Kristie Karema Burns 1344
e hėnė . 21 janar 2013 Kėrko zgjidhje tė shėndoshė pėr tė larguar stresin Valbona Kelmendi 2128
e hėnė . 14 janar 2013 Shikimi i femrave dobėson kujtesėn ... 2249
e shtunė . 10 nėntor 2012 Mposhteni lodhjen me ushqimet e duhura ... 1418
e premte . 19 tetor 2012 Kamomili, bima qė bėn ēudira ... 2012
e shtunė . 29 shtator 2012 Ē’ėshtė DUHANI?! Labinot Kunushevci 1288
e diel . 23 shtator 2012 Fara e Zezė (Vaji i Farės sė Zezė) dhe elementet shėruese tė saj ... 5052
e hėnė . 17 shtator 2012 Ē’ėshtė ALKOOLI?! Labinot Kunushevci 1156
e premte . 14 shtator 2012 Koncepte tė shkurtra mbi disa ndalesa - Ē'ėshtė ABORTI?! Labinot Kunushevci 1310
e premte . 08 qershor 2012 Pse "mos fryej nė enė"? Senad Ramadani 1730
e martė . 29 maj 2012 300 kėshilla mjekėsore pėr tė gjitha sėmundjet (Pjesa II) Arben Runa 2350
e premte . 18 maj 2012 Nga bletėt, arma e re kundėr kancerit ... 1562
e enjte . 10 maj 2012 Hurma ka mė shumė kalium se banania ... 1378
e hėnė . 16 prill 2012 Tri gota ēaj tė zi ēdo ditė ulin tensionin e gjakut dhe e ruajnė zemrėn ... 1597
e shtunė . 07 prill 2012 12 rregullat bazė pėr higjienėn intime tė femrės ... 2574
e enjte . 22 mars 2012 300 mėnyra si tė kujdeseni pėr tė gjitha sėmundjet Arben Runa 3405
e mėrkurė . 08 shkurt 2012 Lehtėsimi i dhimbjes sipas sunetit tė Pejgamberit Prim. Dr. Med. Sc. Ali Iljazi 1821
e enjte . 20 tetor 2011 Ilaē pėr sy, i nxjerrė nga Kur’ani famėlartė Senad Maku 2459
e diel . 25 shtator 2011 Namazi, i dobishėm pėr shtatzėnėn, i dėmshėm pėr femrėn me cikėl mujor ... 2037
e diel . 03 tetor 2010 Kujdesi pėr dhėmbėt e qumėshtit Blerta Shaqiri 1838
e hėnė . 17 maj 2010 Falja dhe Shėndeti Jehona Kamberi Telqiu 2942
e martė . 09 mars 2010 Dhėmbėt e fėmijėve dhe problemet qė shfaqen me thithjen e gishtit dhe biberonit Blerta Shaqiri 1996
e martė . 09 mars 2010 Dobite e konsumimit te ujit -- 2849
e shtunė . 06 mars 2010 Kur dhe pse lindni me prejrje “CEZARIANE” -- 3041
e mėrkurė . 20 janar 2010 Mllefi dhe pasojat shėndetėsore tė tij Blerta Shaqiri 2516
e martė . 19 janar 2010 Lėkurė e yndyrshme? Blerta Shaqiri 2672
e diel . 17 janar 2010 Evitoni pėrzjeret e mėngjesit gjatė shtatėzanisė Blerta Shaqiri 2364
e hėnė . 11 janar 2010 Menopauza Blerta Shaqiri 2742
e martė . 05 janar 2010 Ngėrēet e barkut tė foshnjės nė 3 muajt e parė tė paslindjes Mr sci Dr Muharrem 3264
e hėnė . 04 janar 2010 Mjalti zbut kollėn natėn Blerta Shaqiri 2372
e diel . 15 nėntor 2009 Kėshilla pėr mbrojtje nga H1N1 -- 2183
e diel . 15 nėntor 2009 Shėndeti i mirė -- 2283
e mėrkurė . 04 nėntor 2009 Sėmundjet genitale -- 3252
e hėnė . 05 tetor 2009 Portokalli -- 2834
e hėnė . 15 qershor 2009 Pėrdorimi i drejtė i misvakut -- 2348
e hėnė . 08 qershor 2009 Arrat Blerta Shaqiri 3114
e martė . 14 prill 2009 Aknet Blerta Shaqiri 3362
e enjte . 05 mars 2009 Qepa Blerta Shaqiri 3756
e premte . 13 shkurt 2009 Vaji i Ullirit dhe Ulliri Blerta Shaqiri 4170
e premte . 26 dhjetor 2008 Shega - Njėra ndėr frutet e lashta qė na nevojitet sot! -- 3054
e premte . 14 nėntor 2008 Birra: “Kurthi” i alkoolizimit… Blerta Shaqiri 2014
e hėnė . 20 tetor 2008 Ndryshimet nė trupin dhe organizmin e shtatzėnes Blerta Shaqiri 3133
e hėnė . 15 shtator 2008 Hudhra Blerta Shaqiri 3527
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 133

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.