MЁNYRA E ABDESIT

 
Kuzhinė
banner2.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte . 07 janar 2010 PELTE ME PLAZMA DHE FRUTA Albana 1984
e diel . 27 dhjetor 2009 TOPTHA ME ĒOKOLLATĖ Albana 2561
e diel . 27 dhjetor 2009 TOPTHA ME MJALTĖ Albana 2010
e diel . 27 dhjetor 2009 TOPTHA ME KOKOS E LLOKUM Albana 1895
e diel . 27 dhjetor 2009 TOPTHA ME KOKOS Albana 2987
e martė . 24 nėntor 2009 KROFNE TĖ ĖMBLA Albana 5699
e martė . 24 nėntor 2009 TESPISHTE Albana 6030
e martė . 24 nėntor 2009 ROLLATĖ ME ZHELEBOMBONE Albaba 2430
e martė . 24 nėntor 2009 TORTĖ ME ĒOKOLLATĖ Albana 3385
e premte . 20 nėntor 2009 SHPAGETA TĖ SHIJSHME Albana 4889
e premte . 20 nėntor 2009 PATATE TĖ MBUSHURA Albana 4962
e premte . 20 nėntor 2009 QOFTE ME PATATE Albana 3524
e premte . 20 nėntor 2009 PITE ME PATATE Albana 4830
e premte . 20 nėntor 2009 TORTĖ ME TĖ BARDHĖ TĖ VESĖ Albana 4094
e mėrkurė . 11 nėntor 2009 TOPTHA ME FILL Albana 2544
e mėrkurė . 11 nėntor 2009 TOPTHA ME SHERBET Albana 2436
e mėrkurė . 11 nėntor 2009 KREM ME PLAZMA TĖ BLUAR Albana 2029
e hėnė . 09 nėntor 2009 KREM PITE Albana 3305
e hėnė . 09 nėntor 2009 TORTĖ SARA Albana 3146
e hėnė . 09 nėntor 2009 TORTĖ ME KOKA -KOLA Albana 3564
e shtunė . 03 tetor 2009 Krem ēokollate Albulena 2085
e enjte . 01 tetor 2009 PLLAZMA RROLLADA Albulena 2744
e mėrkurė . 30 shtator 2009 Gjyvec me patate Albulena 3477
e hėnė . 28 shtator 2009 Omlet me domate Albulena 2280
e martė . 15 shtator 2009 ROLLATĖ ME MISH TĖ BLUAR Albana 2889
e martė . 15 shtator 2009 GJELLĖ ME MISH PULE Albana 4160
e martė . 15 shtator 2009 PITE ME PATATE Albana 3038
e enjte . 10 shtator 2009 TURSHI Albana 15428
e enjte . 10 shtator 2009 BAKLLAVĖ E PAYNDYRSHME Albana 3649
e enjte . 10 shtator 2009 BAKLLAVĖ KLASIKE Alban 3413
e enjte . 10 shtator 2009 ROLLATĖ ME LLOKUM Albana 1913
e enjte . 10 shtator 2009 TORTĖ ME HURMA Albana 2011
e enjte . 10 shtator 2009 TORTĖ E PAYNDYRSHME Albana 2162
e enjte . 10 shtator 2009 REQEL ME KUMBULLA DHE ARRA Albana 1485
e enjte . 10 shtator 2009 PLAZMA TORTĖ ME ĒOKOLLATĖ Albana 2161
e premte . 28 gusht 2009 LLOKUMA Albana 3715
e premte . 28 gusht 2009 KREM FRUTASH Albana 1382
e premte . 28 gusht 2009 TOPTHA ME KOKOS E LLOKUM Albana 1578
e enjte . 13 gusht 2009 PALLAQINKA ANGLEZE ALbana 3550
e enjte . 13 gusht 2009 PIZA Albana 4754
e enjte . 13 gusht 2009 TORTĖ ME AKULLORE Albana 1810
e enjte . 13 gusht 2009 PURE ME MOLLĖ Albana 1324
e enjte . 13 gusht 2009 ĖMBĖLSIRĖ FRUTASH ME KEKSA Albana 2063
e enjte . 13 gusht 2009 POP KEK Albana 3435
e enjte . 13 gusht 2009 BAJADERA ME LAJTHI Albana 1550
e shtunė . 18 korrik 2009 KREM PORTOKALLI Albana 1136
e shtunė . 18 korrik 2009 TORTĖ ME FIK TĖ BLUAR Albana 1122
e shtunė . 18 korrik 2009 TORTĖ ME COPA BAJAMESH E GJEM FIKU Albana 1058
e shtunė . 18 korrik 2009 TORTĖ ME BANANE Albana 3401
e enjte . 09 korrik 2009 AKULLORE ME LIMON Albana 1436
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 51 - 100 nga 232

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.