MЁNYRA E ABDESIT

 
Kuzhinė
banner2.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e martė . 12 gusht 2008 Supė peshku me perime Blerta 1367
e hėnė . 04 gusht 2008 Ėmbėlsirė (20 min) Blerta 4180
e shtunė . 02 gusht 2008 Krem Vanilje Blerta 2033
e enjte . 10 korrik 2008 Ėmbėlsirė me Griz Blerta 3639
e shtunė . 07 qershor 2008 Rolladė me marmeladė Blerta 2267
e premte . 30 maj 2008 Gurabia Zyhria 4775
e diel . 25 maj 2008 Zhele rollad (15 min) Blerta 3002
e martė . 13 maj 2008 Pogaēe (25 min) Blerta 5357
e shtunė . 19 prill 2008 Torte me hoplla Blerta 3373
e enjte . 10 prill 2008 Recetė tjetėr verore-Qofte me kunguj dhe djathė Fejzullahe 2141
e diel . 23 mars 2008 Rollade Alina 3038
e mėrkurė . 13 shkurt 2008 Tasqebap Eglantina Muēa 3083
e mėrkurė . 09 janar 2008 Kollaq i shpejtė Blerta 4525
e mėrkurė . 09 janar 2008 Turshi panxhari Blerta 2012
e diel . 06 janar 2008 Eurokrem Blerta 3172
e premte . 04 janar 2008 Supė me spinaq dhe djath feta Fexhrije Beqiri 2097
e diel . 25 nėntor 2007 Tortė e zezė Blerta 4441
e shtunė . 17 nėntor 2007 Rolladė me keksa Blerta 4016
e shtunė . 17 nėntor 2007 Tortė me molla Blerta 3791
e shtunė . 17 nėntor 2007 Rolladė me krem-banane Blerta 3158
e mėrkurė . 14 nėntor 2007 Gurabije me kokos dhe mak Fexhrie Beqiri 3140
e hėnė . 12 nėntor 2007 Ėmbėlsirė me ēokollatė Fexhria 3239
e hėnė . 12 nėntor 2007 Rolladė me spinaq Fexhria 2511
e hėnė . 12 nėntor 2007 Tranguj turshi Fexhria 2418
e hėnė . 12 nėntor 2007 Mollė tė mbushura Fexhria 2388
e martė . 25 shtator 2007 Pasta me kafe Rina 2385
e martė . 25 shtator 2007 Byrek me domate dhe salmon Arta 1953
e mėrkurė . 12 shtator 2007 Spinaq me kos dhe hudhra Umu Rumejsa 2548
e mėrkurė . 05 shtator 2007 Pilaf me zarzavete Umu Rumejsa 3279
e shtunė . 01 shtator 2007 Komposto me kumbulla e kajsi Entela 1124
e shtunė . 01 shtator 2007 Fergese tironse Entela 1973
e shtunė . 25 gusht 2007 Torte nga portokalli Fexhria 2547
e mėrkurė . 25 korrik 2007 Limonada Eglantina 2242
e martė . 17 korrik 2007 Krem pasticerie Arta 1833
e martė . 10 korrik 2007 Pastiēo me djathė Vildana 2041
e mėrkurė . 20 qershor 2007 Petulla me kos Vildana 5028
e mėrkurė . 20 qershor 2007 Trahana Mira 2488
e mėrkurė . 20 qershor 2007 Spinaq me vezė Mira 2509
e mėrkurė . 20 qershor 2007 Byrek me djath Mira 3843
e enjte . 31 maj 2007 Akullore Blerta 3583
e mėrkurė . 30 maj 2007 Tortė banane (20 min) Blerta 4674
e martė . 15 maj 2007 Makarona me pana e mish tė tymosur Eglantina 2182
e enjte . 10 maj 2007 Sham pite Blerta 3960
e diel . 06 maj 2007 Patėllxhanė tė mbushur Eglantina 2840
e premte . 04 maj 2007 Ėmbėlsirė e shpejt Blerta 5735
e premte . 04 maj 2007 Tatlija Blerta 4269
e enjte . 03 maj 2007 Lėng me portokaj Blerta 1474
e enjte . 03 maj 2007 Princez krofne Blerta 3610
e mėrkurė . 18 prill 2007 Kadaif i mbėshtjell nė formė role Mira 2345
e mėrkurė . 18 prill 2007 Mollė tė pjekura Mira 1822
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 151 - 200 nga 232

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.