MЁNYRA E ABDESIT

 
Kuzhinė
banner2.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e hėnė . 10 mars 2014 Higjiena ushqimore- rregullat pėr t’u mbajtur mend ... 1177
e enjte . 18 korrik 2013 Akullore me banane ... 1321
e enjte . 13 qershor 2013 Tortė karamele Nexhbedia 1621
e diel . 26 maj 2013 Krem tortė me ananas Nexhbedia 1226
e premte . 05 prill 2013 Biskota Albulena 1469
e martė . 12 shkurt 2013 12 rregulla gjatė tė ushqyerit ... 1866
e martė . 13 nėntor 2012 Biskota ēaji Kosovarja 16742
e martė . 23 tetor 2012 Petulla Drenusha 3016
e shtunė . 22 shtator 2012 Krempite Fexhria 2712
e hėnė . 30 prill 2012 Qofte me spinaq ... 2240
e martė . 27 mars 2012 Musakė me kungulleshka Fexhria 1820
e enjte . 09 shkurt 2012 Katėr ushqime qė duhet t’i konsumojmė nė dimėr ... 3076
e premte . 27 janar 2012 Trileqe ... 6044
e premte . 23 dhjetor 2011 Toptha me mish tė bluar Fexhria 3935
e enjte . 20 tetor 2011 Rolladė me kokos Fexhria 4189
e enjte . 14 korrik 2011 Ėmbėlsirė JAFA Fexhria 4604
e mėrkurė . 06 korrik 2011 Musakė me patate e sallamė Fexhria 3536
e mėrkurė . 29 qershor 2011 Biskota me gjalpė Advija 2487
e shtunė . 19 shkurt 2011 BULLARĖ Albana 3432
e shtunė . 19 shkurt 2011 DESERT TORTĖ Albana 3517
e shtunė . 19 shkurt 2011 ĖMBĖLSIRĖ ME GRIZ DHE SHERBET Albana 5149
e diel . 19 dhjetor 2010 LEĒENIK ME HITHĖRA Albana 2645
e diel . 19 dhjetor 2010 KADENGJYBEG Albana 3737
e diel . 19 dhjetor 2010 GJEVREKA Albana 5293
e diel . 19 dhjetor 2010 TORTĖ ME KAKAO Albana 5767
e diel . 19 dhjetor 2010 ROLLATĖ Albana 3698
e hėnė . 20 shtator 2010 KIFLE Albulena 9354
e hėnė . 20 shtator 2010 TATLI Albulena 6877
e hėnė . 20 shtator 2010 PLAZMA TORTĖ ME BANANE Albulena 5443
e hėnė . 20 shtator 2010 KOMPEKOJ Albulena 2264
e hėnė . 20 shtator 2010 TORTĖ ME MJALTĖ Albulena 2938
e hėnė . 06 shtator 2010 Pulė e mbushur me oriz -- 3098
e martė . 25 maj 2010 TORTĖ E SHPEJTĖ PĖR DITĖ TĖ NXEHTA Albana 7502
e martė . 25 maj 2010 SALLATĖ FRUTASH Albana 2386
e martė . 25 maj 2010 KREM FRUTASH -- 1548
e martė . 25 maj 2010 ĖMBĖLSIRĖ E SHPEJTĖ ME DREDHĖZA Albana 3088
e martė . 25 maj 2010 PASTĖ ME FRUTA Albana 1391
e martė . 25 maj 2010 TORTĖ ME FRUTA Albana 2270
e mėrkurė . 21 prill 2010 TORTĖ E THJESHTĖ Albana 5620
e mėrkurė . 21 prill 2010 TORTĖ ME BANANE DHE KEKSA TĖ BLUAR Albana 4773
e mėrkurė . 21 prill 2010 TORTĖ KAPELĖ Albana 3117
e mėrkurė . 17 mars 2010 Torte Albana 3398
e mėrkurė . 17 mars 2010 ĖMBĖLSIRĖ ME KANELLĖ DHE MOLLA Albana 3081
e enjte . 11 shkurt 2010 ROLLATĖ ME PLAZMA TĖ BLUAR DHE KOKOS Albana 3835
e enjte . 11 shkurt 2010 ROLLATĖ ME PLAZMA KEKSA Albana 2709
e enjte . 11 shkurt 2010 KULAĒE ĒOKOLLATE Albana 3236
e enjte . 07 janar 2010 TORTĖ ME NISESHTE Albana 5077
e enjte . 07 janar 2010 BISKOTA ME MJALTĖ DHE CIMET Albana 2483
e enjte . 07 janar 2010 ROLLATĖ ME KAFE Albana 3345
e enjte . 07 janar 2010 TORTĖ E PĖRVĖLUAR Albana 4669
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 232

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.