MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte. 12 janar 2007 Pyetje rreth numrit tė planeteve... -- 1008
e premte. 12 janar 2007 Shkurtimi i emrave... -- 1397
e premte. 12 janar 2007 Pyetje rreth marrėdhėnieve intime... -- 3031
e premte. 12 janar 2007 Pyetje rreth njė libri... -- 995
e premte. 12 janar 2007 Kur nė ėndėrr sheh para... -- 1784
e premte. 12 janar 2007 Nė ėndėrr kur njė zė tė thotė Allahu tė don... -- 1467
e premte. 12 janar 2007 Biseda nė MSN, me meshkuj tė huaj... -- 2574
e premte. 12 janar 2007 Kur sheh nė ėndėrr veten duke lindur nė Medine... -- 1100
e premte. 12 janar 2007 Koment negativ pėr mulesė nė ėndėrr... -- 1123
e enjte. 21 dhjetor 2006 Pyetje nė lidhje me ngacmim nga xhini -- 1526
e enjte. 21 dhjetor 2006 Ėndėrr kur digjen flokėt... -- 1190
e premte. 15 dhjetor 2006 Si ta kėnaq burrin tim... -- 2590
e premte. 15 dhjetor 2006 Ėndėrr...kur sheh veten tė zhveshur -- 2122
e enjte. 14 dhjetor 2006 Ėndėrr... -- 1540
e enjte. 14 dhjetor 2006 Vetmimi me profesorin... -- 1324
e martė. 12 dhjetor 2006 Kėshillė... -- 1192
e martė. 12 dhjetor 2006 Rreth namazeve vullnetare... -- 941
e hėnė. 11 dhjetor 2006 Ligjėrata nė TV... -- 1039
e enjte. 30 nėntor 2006 Ndarja me vjehrritė... -- 1626
e enjte. 30 nėntor 2006 Kur sheh minjtė nė ėndėrr... -- 1720
e premte. 17 nėntor 2006 Ylli i Davudit alejhi selam... -- 1150
e premte. 17 nėntor 2006 Ėndėrr... -- 1501
e hėnė. 13 nėntor 2006 Rreth Jasinit... -- 1177
e premte. 10 nėntor 2006 Marrėdhėnie me tė fejuarin pa nikah... -- 1569
e enjte. 09 nėntor 2006 Rreth fejesės... -- 1408
e enjte. 09 nėntor 2006 Namazi i nates... -- 1078
e enjte. 09 nėntor 2006 A pranohet abdesi me shminka? -- 1910
e premte. 22 shtator 2006 Jam njė vajzė e cila nga rrethanat u detyrova t`i ndėrpres gjashtė ditė tė agjėrimit tė Ramazanit... ---- 1171
e premte. 22 shtator 2006 Rreth lehonisė... ---- 951
e premte. 22 shtator 2006 A ėshtė e lejuar tė vonohet kompenzimi i agjėrimit tė Ramazanit, deri pas Ramazanit tė ardhshėm? ---- 922
e premte. 22 shtator 2006 Rreth hajzit... ---- 938
e premte. 22 shtator 2006 Nėse lind njė javė para Ramazanit, dhe pastrohem nga lehonia, a duhet tė agjėrojė? ---- 946
e premte. 22 shtator 2006 Gjakderdhja para lehonisė... ---- 804
e premte. 22 shtator 2006 Njė grua ka lindur nė Ramazan dhe nuk i ka agjėruar ato ditė.... ---- 894
e premte. 22 shtator 2006 Rrjedhia e lėngut tė verdhė gjatė lehonisė... ---- 880
e premte. 22 shtator 2006 Gruaja shtatzėnė, apo ajo qė ushqen fėmijėn me gji, a duhet tė agjėrojnė? ---- 1059
e premte. 22 shtator 2006 Ēfarė dispozite ka gjaku qė del jasht kohės sė menstruacioneve? ---- 1359
e premte. 22 shtator 2006 Kur obligohet femra me agjėrim? ---- 990
e premte. 22 shtator 2006 Agjėrimi me tė pėrmuajshmet, pėr shkak tė turpit... ---- 1085
e premte. 22 shtator 2006 Nėse vjen Ramazani tjetėr, pa e kompenzuar ende agjėrimin e Ramazanit tjetėr... ---- 980
e premte. 22 shtator 2006 Deri nė moshėn 21 vjeēe, nuk kam agjėruar, ēka duhet tė bėj tash qė mė ka udhėzuar Allahu? ---- 1118
e premte. 22 shtator 2006 A lejohet tė mirren barėra pėr pengimin e menstruacioneve nė Ramazan? ---- 1105
e premte. 22 shtator 2006 A lejohet tė mirret ndonjė ilaē, pėr ndalimin e menstruacioneve nė Ramazan? --- 1051
e premte. 22 shtator 2006 A i lejohet femrės agjėrimi nėse ėshtė me tė pėrmuajshmet? ---- 930
e premte. 22 shtator 2006 Pastrimi nė Ramazan para ezanit tė sabahut.... ---- 1019
e premte. 22 shtator 2006 Nėse pėrfundojnė menstruacionet nė mes tė ditės, a duhet tė agjėrohet pjesa tjetėr e ditės? ---- 1228
e premte. 22 shtator 2006 A duhet tė agjėroj, gruaja qė pastrohet pas sabahut? ---- 1385
e martė. 30 nėntor 1999 A mund tė ndryshoi njeriu atė qė e ka shkruar Zoti? Administrator 2013
 
<< Fillim < E mėrparshme 11 12 13 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 601 - 648 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.