MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e hėnė. 12 mars 2007 A ka krijesa tė tjera pėrveē njerėzve dhe kafshėve? -- 1109
e enjte. 08 mars 2007 Kam parė nė ėndėrr qė njė djalė po me dhunonte -- 3473
e mėrkurė. 07 mars 2007 A ka namaz vullnetar gjatė ditės apo ėshtė vetėm namazi i natės? -- 2363
e martė. 06 mars 2007 Dua tė di se ēfarė obligime ka gruaja ime ndaj prindit tim. -- 1635
e martė. 06 mars 2007 E dua njė djalė mirėpo ai po mendon qė unė kam kaluar me njė tjetėr -- 1231
e martė. 06 mars 2007 A ėshtė haram ta festojmė Shėn Valentinin? -- 1196
e diel. 04 mars 2007 Lajmėrim! Redaksia 1208
e diel. 04 mars 2007 A lejohet me vesh trenerka, kur ėshtė ftohtė ose kur kemi gjimnastikė? -- 1721
e diel. 04 mars 2007 Pyetje rreth namazit (II) -- 1017
e diel. 04 mars 2007 Pyetje rreth namazit... -- 2961
e diel. 04 mars 2007 Nė ditėn e Martė dhe nė ditėn e Xhuma, a lejohet t'i prejmė thonjtė? -- 1334
e premte. 02 mars 2007 Pse njerėzit tė cilėt nuk falin namaz kanė fat? -- 1700
e premte. 02 mars 2007 A pranohet agjėrimi me dy nijete? -- 913
e hėnė. 26 shkurt 2007 Burri dyshon se kam pasur marrėdhėnie me vėllain e tij... -- 2030
e hėnė. 26 shkurt 2007 Kėrkoj vend pune pėr djalin... -- 824
e hėnė. 26 shkurt 2007 Probleme me familjen e burrit... -- 1294
e hėnė. 26 shkurt 2007 Kur qohem tė shkoj nė namazin e sabahut, e shoh njė plakė... -- 1795
e mėrkurė. 21 shkurt 2007 Probleme me burrin rreth namazit... -- 1043
e mėrkurė. 21 shkurt 2007 Kur tė ik namazi me xhemat... -- 665
e premte. 16 shkurt 2007 Desha tė mė tregoni ēfarė domethėnie ka kjo ėndėrr... -- 1777
e premte. 16 shkurt 2007 Kam parė nė ėndėrr njė gjarpėr ... -- 1674
e premte. 16 shkurt 2007 Jam 10 vjeēare, kam dėshirė tė falem... -- 968
e premte. 16 shkurt 2007 Kam parė nė ėndėrr njė grua tė veshur krejt nė tė zeza -- 1393
e premte. 16 shkurt 2007 Dėgjova ezanin nė ėndėrr... -- 1447
e premte. 16 shkurt 2007 E kam parė nė ėndėrr nėnėn time tė vdekur ... -- 1560
e premte. 16 shkurt 2007 Burri im e ka pa njė ėndėrr derisa e pritshim -- 1362
e premte. 16 shkurt 2007 Notoja shumė larg nė ėndėrr... -- 1124
e premte. 16 shkurt 2007 Problem me lėshuarjen gazit -- 1242
e premte. 16 shkurt 2007 Veshja e rrobeve tė ngushta... -- 1058
e premte. 16 shkurt 2007 A ėshtė e lejueshme qė tė dal me njė djalė me tė cilin jam e njoftuar familjarish... -- 1076
e premte. 16 shkurt 2007 Kam parė nė ėndėrr njė bomb... -- 887
e premte. 16 shkurt 2007 Kam parė nė ėndėrr gjyshin tim tė vdekur -- 1202
e premte. 16 shkurt 2007 Gruaja e axhės e ka parė burrin e saj tė vdekur nė ėndėrr... -- 1065
e premte. 16 shkurt 2007 Kur je nė dy mendje qė tė agjėrosh... -- 955
e enjte. 15 shkurt 2007 Flas jerem... -- 1468
e martė. 13 shkurt 2007 Probleme me tė fejuarin... -- 1277
e martė. 13 shkurt 2007 Nė ėndėrr kam parė se ėshtė thyer kėmba... -- 954
e premte. 09 shkurt 2007 A ju lejohet femrave tė kėndojnė ilahi para meshkujve? -- 929
e premte. 09 shkurt 2007 Nė ėndėrr dikush mundohej tė mė mbyste... -- 1195
e premte. 09 shkurt 2007 A lejohet mevludi? -- 1285
e premte. 09 shkurt 2007 Desha tė pyes pėr njė ėndėrr qė e kam parė nė Ramazan... -- 1257
e premte. 09 shkurt 2007 Kur sheh nė ėndėrr gra qė tė bėjnė sihėr, dhe kur sheh se tė bie dhėmbi... -- 1576
e premte. 09 shkurt 2007 Shtėpi me interes... -- 913
e premte. 09 shkurt 2007 A pranohet pendimi pasi tė sėmuremi? -- 958
e martė. 06 shkurt 2007 Cilat dua t'i them, para se tė filloj tė lexoj? -- 913
e martė. 30 janar 2007 Pyetje rreth kamatės... -- 786
e martė. 30 janar 2007 Burri nuk mė lejonė tė mbulohem... -- 995
e martė. 30 janar 2007 Kur dikush tė sheh nė ėndėrr duke u fal -- 1355
e enjte. 18 janar 2007 Kur nė ėndėrr sheh burrin e vdekur... -- 1631
e premte. 12 janar 2007 Sa reqate ka namazi i jacisė? -- 1273
 
<< Fillim < E mėrparshme 11 12 13 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 551 - 600 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.