MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte. 05 prill 2007 Jam maturante dhe tash ėshtė ofruar koha pėr fotografim... -- 2160
e enjte. 05 prill 2007 Kredit-kartelat a janė tė ndaluara me sheriat? -- 1643
e enjte. 05 prill 2007 A bėn me u falė me letėr pėrpara ...? -- 1871
e enjte. 05 prill 2007 A bėn me i djeg thonjtė edhe flokėt kur t'i prejmė? -- 2197
e enjte. 05 prill 2007 A prishet agjėrimi nėse marrim injeksion ose infuzion? -- 1367
e enjte. 05 prill 2007 Kam qenė e martuar dhe jam ndarė... -- 1810
e enjte. 05 prill 2007 Si ta quaj njė njeri i cili me emėr ėshtė mysliman por nuk fal namaz? -- 1744
e enjte. 05 prill 2007 Kam bėrė dua te varri i babait -- 1755
e hėnė. 02 prill 2007 Pyetje rreth vonimit te namazit shkaku i punes... -- 1331
e hėnė. 02 prill 2007 Djemte e mi spo mund tė gjejnė nuse... -- 1867
e premte. 23 mars 2007 Cila ėshtė koha e preferuar pėr duanė e istihares? -- 1705
e premte. 23 mars 2007 A mund tė falet namazi para kohe nėse ke ndonjė punė urgjente... -- 1571
e premte. 23 mars 2007 Ēka mendoni rreth hatmeve... -- 1588
e premte. 23 mars 2007 Kam njė shoqe ėshtė dėshmitare e Jehovait... -- 1914
e premte. 23 mars 2007 Dėshiroj ta di se si nė vendet arabe lejohet martesa nė mes vete? -- 2201
e premte. 23 mars 2007 A ėshtė e lejuar tė falemi me pantallona tė gjera? -- 1974
e premte. 23 mars 2007 A ėshtė e lejuar qė femrat t'i lexojnė me zė tė lartė suret nė namaz? -- 1306
e premte. 23 mars 2007 A lejohet tė pėrdoret njė parfum qė pėrmban alkool ? -- 1810
e premte. 23 mars 2007 Jam njė grua e martuar dhe kam tre fėmijė tė lazdruar.... -- 1616
e premte. 23 mars 2007 E kam nje hall, nuk e dimė se kush ėshtė vrasėsi i djalit tė axhės... -- 1515
e premte. 23 mars 2007 Jam muslimane e martuar me katolik... -- 2051
e premte. 23 mars 2007 Pyetje rreth namazit.... -- 1028
e premte. 23 mars 2007 Kur lexoj "Kur'an" gjithmonė mė dridhen duart.. -- 1471
e premte. 23 mars 2007 A i lejohet femres tė zbukurohet (grimoset) dhe ashtu tė dalė nė rrugė? -- 1736
e premte. 23 mars 2007 A ėshtė e lejuar marrja e dorės per nuse? -- 2098
e premte. 23 mars 2007 A ėshtė i obliguar gusli nėse vjen deri te puthja e organit... -- 2987
e premte. 23 mars 2007 Nėse i bashkohesh xhematit nė rekatin e dytė... -- 906
e premte. 23 mars 2007 Sa herė lejohet qė tė shihesh me njė djalė me mahrem jashtė nikahut? -- 1408
e premte. 23 mars 2007 Ėshtė duke mė pėlqyer njė djalė ... -- 1576
e premte. 23 mars 2007 Dua tė di pėr vetėvrasjen -- 1259
e hėnė. 19 mars 2007 Jam njė vajzė 16 vjeēare dhe jetoj nė CH. Kam shumė dėshirė tė mbulohem... -- 1433
e hėnė. 19 mars 2007 Cfarė duhet tė bėj njė vajzė pėr ta merituar Xhenetin? -- 1597
e hėnė. 19 mars 2007 A mundemi tė marrim mes'h mbi ēorapet e zakonshme qė i mbathim? -- 1197
e hėnė. 19 mars 2007 Pėrse martesa nis tė zbehet pas 13 apo 14 viteve? -- 2046
e hėnė. 19 mars 2007 Unė kam njė pyetje nė lidhje me marrjen e guslit pas marrėdhėnieve intime nė bashkėshortėsi -- 2225
e hėnė. 19 mars 2007 Dėshiroj tė m'a shpjegoni se pse s'po mundem tė gjej qetėsi nė namaz? -- 1272
e hėnė. 19 mars 2007 A ėshtė i lejuar kastrimi (tredhja) i kafshėve, nė kėtė rast i maceve... -- 1093
e hėnė. 12 mars 2007 Jam e mbuluar, por jo me hixhab se familja nuk mė lejon... -- 1393
e hėnė. 12 mars 2007 Nuk kam fat nė fejesė, pėrse mė ndodh kjo gjė, a mos kam sihėr? -- 1490
e hėnė. 12 mars 2007 A ėshtė e lejuar tė kesh marrėdhėnie seksuale me tė fejuarin nėse je e kurorėzuar? -- 1923
e hėnė. 12 mars 2007 Po mė intereson a ka ufo? -- 1592
e hėnė. 12 mars 2007 Desha t'ju pyes diēka rreth kamatės... -- 1012
e hėnė. 12 mars 2007 Cilat janė ato ajete tė sures El-KEHF qė tė mbrojnė nga Dexhalli? -- 1228
e hėnė. 12 mars 2007 Pyetje rreth namazit... -- 1039
e hėnė. 12 mars 2007 Ēka duhet thėnė para ngrėnies dhe pirjes... -- 1149
e hėnė. 12 mars 2007 A ėshtė e vėrtetė se nuk duhet tė pastrohet shtėpia ditėn e martė dhe tė premte ... -- 1869
e hėnė. 12 mars 2007 Tė pranoj a tė mos pranoj tė punoj nė bankat e sotme nė Kosovė -- 1035
e hėnė. 12 mars 2007 Njerėzit me tė meta mendore a shkojnė nė Xhennet ? -- 1549
e hėnė. 12 mars 2007 A ėshtė e lejueshme qė duke u falur t'i lexojmė suret me zė tė lartė? -- 934
e hėnė. 12 mars 2007 Nėse jeni nė dijeni pėr shifrat e vėrteta qė simbolizojnė dhjamin e derrit -- 1084
 
<< Fillim < E mėrparshme 11 12 13 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 501 - 550 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.