MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e diel. 30 maj 2010 Jam e kurorėzuar me hoxhė, a mund tė shkoj te i fejuari? -- 2713
e enjte. 27 maj 2010 Emrat ALEJA, ISRA, JULEDA, RUMEJSA, JUSRA a emra musliman dhe ēfarė domethėnie kanė? -- 1988
e enjte. 27 maj 2010 Mė tregoni se ēfarė domethėnie ka emri ALEA? Administrator 1965
e martė. 11 maj 2010 Ai mė rrah shumė shpesh dhe shumė ashpėr... -- 2952
e hėnė. 10 maj 2010 A konsiderohet ndyrėsirė sperma e cila mė del nga organi gjenital pas mardhėnieve? -- 3562
e hėnė. 10 maj 2010 Si gjykohet mbajtja e shamisė nga femrat vetėm nė rast vdekje? -- 1623
e martė. 04 maj 2010 A kam sehire nė trup? -- 2440
e martė. 04 maj 2010 Si tė lutem pėr tė vdekurin? -- 2803
e martė. 04 maj 2010 Pyetje rreth menstruacioneve -- 2557
e martė. 27 prill 2010 Shesim edhe pije alkoolike, a ėshtė haram? -- 1268
e martė. 27 prill 2010 Si t’i lutem Allahut qė tė mė ruajė nga mėkatet e mėdha...? -- 1719
e martė. 27 prill 2010 A mund tė bėj dua e tė bėj sexhde kur jam me menstruacione? -- 1928
e martė. 16 mars 2010 Mė duket se po mė kufizon shumė i fejuari! -- 2438
e martė. 16 mars 2010 Deri nė cilin muaj tė shtatzėnisė janė tė lejuara marrėdhėniet intime...? -- 3829
e martė. 16 mars 2010 A ėshtė e lejueshme vizita e varrit tė nėnės nga ana e bijės…? -- 2487
e enjte. 04 mars 2010 A ta dėgjoj familjen apo tė pres ndonjė ofertė tjetėr? -- 1599
e enjte. 04 mars 2010 Njerėz qė deri dje ishin proklamuar si myslimanė... -- 1121
e enjte. 04 mars 2010 Jemi martuar pa zakone fetare, ē’tė bėjmė tani? -- 1568
e enjte. 04 mars 2010 A ėshtė e lejuar ngrėnia e mishit tė kafshės sė mbytur sipas mėnyrave joislame? -- 1030
e enjte. 18 shkurt 2010 A t’i jap fund lidhjes sonė? -- 2329
e hėnė. 15 shkurt 2010 A lejohet te lexoj me zė te lart pėrpara nxėnėsve te klasės? -- 1160
e hėnė. 15 shkurt 2010 A lejohet t'i japi stoli femrės tė pambuluar? -- 1250
e premte. 29 janar 2010 S’ka ditė qė nuk pėrlahemi me burrin -- 2982
e premte. 29 janar 2010 Kam dy oferta nė tė njėjtėn kohė -- 1493
e premte. 29 janar 2010 Shumė e dua por shumė mė ka lėnduar! -- 2133
e premte. 29 janar 2010 Dyshoj se vuaj nga sėmundja shpirtėrore -- 1642
e premte. 29 janar 2010 A ėshtė gjynah shkulja e vetullave? -- 2761
e enjte. 28 janar 2010 A lejohet vallėzimi me burrin e hallės? -- 1379
e enjte. 14 janar 2010 Mė brengos fakti qė ende nuk e kam gjetur fatin e jetės -- 2884
e enjte. 14 janar 2010 Ju lutem, njė dua qė tė mėsoj mė shumė! -- 1842
e enjte. 14 janar 2010 Cilat dua duhet t’i them pėr preokupimet e mia? -- 1419
e mėrkurė. 06 janar 2010 Raportet vjehėrr-re! -- 2378
e mėrkurė. 06 janar 2010 A bėn tė fali namaz nafile pas imsakut? -- 1111
e mėrkurė. 06 janar 2010 A e kemi gjynah nėse gabojmė gjatė leximit tė Kuranit? -- 1449
e mėrkurė. 06 janar 2010 Kur mė therin me fjalė ua kthej… -- 1824
e mėrkurė. 06 janar 2010 Ēka do tė thotė fjala ‘Tybe’? -- 1919
e martė. 22 dhjetor 2009 A e ka burri im gjynah? -- 2295
e martė. 22 dhjetor 2009 A kam gabuar qė jam zėnė me burrin tim pėr kėtė gjė? -- 2225
e martė. 22 dhjetor 2009 Si e komentoni Mendimin Pozitiv? -- 1164
e hėnė. 21 dhjetor 2009 Unė jetoj nė Suedi dhe thuhet se kėtu ka shumė xhin... -- 1909
e hėnė. 21 dhjetor 2009 Kam pasur probleme me ciklin mujor -- 1365
e hėnė. 21 dhjetor 2009 A janė sehiret tė vėrteta dhe a bėn t’ju besosh atyre? -- 1696
e hėnė. 21 dhjetor 2009 A e ka tė lejuar dhėndri me pa vjehrrėn pa shami dhe me i fol pėr dore? -- 1451
e premte. 11 dhjetor 2009 Kam shumė probleme me burrin... -- 2063
e shtunė. 05 dhjetor 2009 A mundem tė bėj niqah me kuantin tim vetėm pėr letra?! -- 1959
e mėrkurė. 25 nėntor 2009 Sikur kam ngelur nė njė vend me iman -- 1192
e mėrkurė. 25 nėntor 2009 Loti i cili del nga frika e Allahut... -- 1556
e martė. 17 nėntor 2009 Burri nuk fal namazin, e kėtė vit as nuk ka agjėruar... -- 1259
e martė. 17 nėntor 2009 Kam frikė... -- 1644
e martė. 17 nėntor 2009 A lejohet tė merret bursa studentore? -- 1278
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 51 - 100 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.