MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte . 21 mars 2008 E kam dashur dikė me shpirt por familja ime mė ka martuar pėr njė tjetėr...? -- 2117
e premte . 21 mars 2008 A e kam gjynah qė jetoj me njė burrė qė nuk falet dhe pi alkool? -- 1643
e premte . 21 mars 2008 Ku mund tė gjej libra pėr fėmijė nė gjuhėn angleze? -- 1110
e mėrkurė . 12 mars 2008 A lejohet qė njė grua e moshuar tė falet nė sabah me pixhama? -- 1883
e mėrkurė . 12 mars 2008 Desha tė pyes se a i lejohet gruas veshja e fustaneve tė nusėrisė pa pėlqimin e burrit? -- 2029
e martė . 11 mars 2008 A ėshtė haram me ba zina me grua para marteses dhe a ėshtė haram me ba zina nė ramazan? -- 1716
e martė . 11 mars 2008 Nje motėr e ka shprehi me ju marr telefonat (fshehtas), ēka konsiderohet kjo nė Islam? -- 1544
e hėnė . 10 mars 2008 A pranohet namazi nėse nuk fol me dikėn? -- 1588
e shtunė . 08 mars 2008 A ėshtė e ndaluar qė t’i ngjyrosėsh flokėt me ngjyrė dhe pse? -- 1751
e shtunė . 08 mars 2008 A ėshtė mė sevap tė shkojė nė haxh me tė hollat e fėmijės apo me tė hollat e mia? -- 1192
e shtunė . 08 mars 2008 A janė tė lejuara tė pėrdoren medikamentet kundėr shtatzėnėsisė? -- 1916
e premte . 07 mars 2008 A mė lejohet mua t’i tregoj atij se edhe mua mė pėlqen nė mėnyrė qė ai tė vijė menjėherė te familja? -- 1519
e premte . 07 mars 2008 A ėshtė e lejuar tė ekzistojnė edhe fe tė tjera? -- 1187
e premte . 07 mars 2008 A ėshtė mė mirė tė pres kurban pėr djalin apo t'ia jap tė hollat ndonjė tė varfėri? -- 1346
e premte . 07 mars 2008 Mė tregoni se ēfarė domethėnie ka emri DORUNTINA dhe a ėshtė emėr me pėmbajtje islame? -- 1593
e diel . 17 shkurt 2008 A bėn tė falem pasi ta lexoj Kur’anin? -- 1313
e diel . 17 shkurt 2008 Kam filluar tė falem por burri nuk mė kupton...? -- 1299
e diel . 17 shkurt 2008 Ēka tė bėj pėr maturė? -- 1486
e diel . 17 shkurt 2008 Si bėhet nijeti pėr kurban? -- 1385
e diel . 17 shkurt 2008 A ėshtė mėkat tė shkrish plumb...? -- 3689
e premte . 15 shkurt 2008 A ėshtė e domosdoshme t'i mbash pantollat pėrmbi zogun e kėmbės? -- 1460
e premte . 15 shkurt 2008 A ėshtė e vėrtetė se i Dėrguari e ka martuar gruan e djalit? -- 2062
e premte . 15 shkurt 2008 A ėshtė e ndaluar tė tė zė lindja e diellit duke bėrė dhikrin? .. 1325
e premte . 15 shkurt 2008 Pyetje rredh emulgatorėve? .. 1452
e premte . 15 shkurt 2008 Si ta bėjmė njė lutje pas ushqimit? .. 1255
e premte . 15 shkurt 2008 A ėshtė e lejuar qė njė njeri i cili nuk i takon fesė islame tė martohet me njė vajzė muslimane? .. 1222
e shtunė . 09 shkurt 2008 A bėn tė lutem me zė? -- 1358
e shtunė . 09 shkurt 2008 Prej cilės moshė duhet tė falem? -- 1173
e shtunė . 09 shkurt 2008 A lejohet tė eci me bluza pa mėngė nė kohėn e verės? -- 1716
e shtunė . 09 shkurt 2008 Si tė sillem me babain i cili nuk mė flet pėr shkak mbulesės? -- 1324
e shtunė . 09 shkurt 2008 A ėshtė haram qė ta studioj filozofinė? -- 1141
e shtunė . 09 shkurt 2008 A ėshtė haram ta studioj edukatėn fizike? -- 1123
e shtunė . 09 shkurt 2008 A kam bėrė mėkat qė me njė shoqe i kemi shikuar disa skena erotike? -- 2049
e shtunė . 09 shkurt 2008 A lejohet t’i jepet dora dajės sė babės? -- 1473
e shtunė . 09 shkurt 2008 A ėshtė haram tė luash bastore? -- 1330
e premte . 08 shkurt 2008 Si tė veprojė djali nėse babai e kundėrshton ta marrė vajzėn pėr shkak tė prejardhjes? -- 1209
e premte . 08 shkurt 2008 A lejohet heqja e vetullave? -- 2788
e premte . 08 shkurt 2008 A bėn me agjėru ditėn e ashures? -- 1073
e premte . 08 shkurt 2008 Si ėshtė mė mirė: t’iu kėndosh tė vdekurve hatme apo t’iu japėsh para jetimave? -- 1432
e premte . 08 shkurt 2008 A duhet tė paguhet zekati pėr tokė? -- 1027
e premte . 01 shkurt 2008 Ēka ndodh nėse bėjmė betohemi nė Zot dhe gėnjejmė? -- 1629
e premte . 01 shkurt 2008 Ēfarė tė bėj pasi burri im luan kumar dhe ka marrė para me kredi ? -- 1261
e enjte . 24 janar 2008 A ėshtė haram tė mbaj vath pasi jam djalė i vetėm nė familje? -- 1690
e enjte . 24 janar 2008 A ėshtė gjynah tė zihet pasuli tė enjten? -- 1963
e enjte . 24 janar 2008 A ėshtė haram tė vishem me pantallona? -- 1552
e enjte . 24 janar 2008 A ėshtė haram body buildingu? -- 1346
e enjte . 24 janar 2008 Pse ėshtė i ndaluar shikimi nė njeriun e gjinisė sė kundėrt? -- 1401
e enjte . 24 janar 2008 A bėn tė studioj muslimanja juridikun ose tė punoj nė gjykatė? -- 1334
e enjte . 24 janar 2008 Si ndikon stresi nė sėmundjet psikosomatike? -- 1300
e enjte . 24 janar 2008 Si tė falem kur jam nė shkollė? -- 1229
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 401 - 450 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.