MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte. 04 korrik 2008 A e kam gjynah nėse nuk e thėrras vjehrrėn "nėnė"? -- 2285
e mėrkurė. 02 korrik 2008 A lejohet shėtia nė mbrėmje...? -- 1440
e mėrkurė. 02 korrik 2008 A ėshtė haram martesa e muslimanes me katolikun? -- 1354
e hėnė. 30 qershor 2008 A lejohet martesa me personin i cili ė ėshtė nga i njėjti vend? -- 1344
e premte. 27 qershor 2008 Ēfarė tė bėj pasi burri nuk mė lejon tė mbulohem? -- 1307
e premte. 27 qershor 2008 A bėn t’i fali vetėm farzet pasi jam shtatzėnė? -- 1339
e premte. 27 qershor 2008 Si duhet tė falet gruaja shtatzėnė? -- 1502
e enjte. 26 qershor 2008 Si tė veproj me burrin tim? -- 1780
e enjte. 26 qershor 2008 Dėshiroj tė fejohem qė tė mos bėj mėkat... -- 1615
e enjte. 26 qershor 2008 Si kompensohet betimi i thyer? -- 1155
e enjte. 26 qershor 2008 Jam sėmurė pasi kam parė ėndėrr... -- 1622
e enjte. 26 qershor 2008 A pranohet namazi i sabahut nė ora nėntė? -- 1684
e enjte. 26 qershor 2008 A ka rėndėsi fjala Alllahu tė shpėrbleftė? -- 1372
e enjte. 26 qershor 2008 Dyshoj se kam sihėr pėr martesė... -- 1477
e enjte. 26 qershor 2008 Ermar Sara, Adhurim, Endrit a janė emra musliman? -- 1412
e enjte. 26 qershor 2008 Emrat Erza dhe Bardh a janė emra musliman? -- 1307
e mėrkurė. 25 qershor 2008 Si mund ta lė duhanin? -- 1410
e mėrkurė. 25 qershor 2008 Kam njė vajzė, tani dėshiroj tė kam njė djalė... -- 1613
e hėnė. 26 maj 2008 Brengosem pėr fatin tim...! -- 11420
e diel. 25 maj 2008 A ka dua tė veēantė pėr martesė? -- 2745
e mėrkurė. 21 maj 2008 A duhet t’i shpėrndaj e-mailat me pėrmbajtje fetare? -- 1561
e mėrkurė. 21 maj 2008 Dyshoj se kam sihėr rreth martesės! -- 1472
e mėrkurė. 21 maj 2008 Kam harruar tė pastrohem pas ėndrrės erotike... -- 1884
e mėrkurė. 21 maj 2008 Frikėsohem shumė se do tė vdes...! -- 1778
e mėrkurė. 21 maj 2008 A lejohet tė hahet mishi i therur pa pėrmendjen e Allahut...? -- 1217
e enjte. 15 maj 2008 A ėshtė gjynah tė mbaj stoli tė cilat kanė flutura apo si lloj mace? -- 1406
e shtunė. 10 maj 2008 Jam maturante, pyetje ime ėshtė a mė lejohet tė dal nė foto pėr libėr tė gjeneratės? -- 1567
e enjte. 08 maj 2008 A lejohet t'i bėj flokėt shatir pėr mbrėmje tė maturės? -- 1982
e enjte. 08 maj 2008 A ėshtė haram me shku mashkulli nė ekskurzion? -- 1219
e enjte. 08 maj 2008 Dy tė martuar nuk mund tė kenė mardhėnie qe dy vite...! -- 2310
e hėnė. 05 maj 2008 A lejohet te dal me bisedu me njė djal pa prazencen e babait pasi ai ėshtė injorant? -- 1379
e enjte. 01 maj 2008 Punoj nė shtėpinė e pleqve dhe a mė lejohet...? -- 1432
e premte. 18 prill 2008 A ėshtė e lejuar tė shkoj nė ekskursion? -- 1408
e premte. 18 prill 2008 A mė lejohet tė punojė nė bankė? -- 1449
e premte. 18 prill 2008 A janė emrat Altin, Elion dhe Entor musliman? -- 1590
e hėnė. 14 prill 2008 Ē’ėshtė namazi i istihares, si falet ky namaz, a ka dua tė posaēme kur falet, dhe ēfarė vlere ka? -- 21184
e hėnė. 14 prill 2008 A e fal Allahu njeriun i cili beson e Allahun, por ai kurrė nuk ėshtė falur? -- 2078
e shtunė. 05 prill 2008 Pas sa minutave mund tė falemi mbas lindjes sė diellit? -- 1455
e mėrkurė. 02 prill 2008 Jam shumė e turpėrar...! -- 2225
e mėrkurė. 02 prill 2008 A ėshtė e lejuar lyerja e flokėve, me ngjyrė ose me kanė tė zezė? -- 1742
e mėrkurė. 02 prill 2008 Nė sa hise duhet tė ndahet mishi i kurbanit? -- 1322
e shtunė. 29 mars 2008 Lajmėrim! Redaksia 1807
e enjte. 27 mars 2008 A ekzistojnė jashtėtokėsorėt? -- 1961
e enjte. 27 mars 2008 Prindėrit nuk pranojnė qė tė mė fejojnė vetėm pse jam mbuluar! -- 1533
e martė. 25 mars 2008 Jam nė kontakt me njė djalė a mund tė mė tregoni ēfarė tė bėj? -- 1636
e martė. 25 mars 2008 Jam i dashuraur nė njė vajzė, por ajo ka njė tjetėr, si t'ja bėj? -- 1860
e premte. 21 mars 2008 A ėshtė haram tė mbash HAJMALI? -- 1715
e premte. 21 mars 2008 Ku ta hedhi hajmalinė qė e kam? -- 1744
e premte. 21 mars 2008 A ėshtė e lejuar heqja e vetullave? -- 2007
e premte. 21 mars 2008 A ėshtė gjynah tė falem duke qajtur apo duke lexuar mus’haf? -- 1536
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 351 - 400 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.