MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e martė. 02 shtator 2008 A e kemi obligim pėr tė shkuar nėpėr 7 iftare siē kemi dėgjuar? -- 1277
e martė. 02 shtator 2008 A ėshtė gjynah qė s’e agjėroj Ramazanin pasi punoj 12 orė nė ditė? -- 1184
e hėnė. 25 gusht 2008 I kam flokėt e zeza dhe a bėn t'i ngjyrosi me tė zezė? -- 1618
e hėnė. 25 gusht 2008 A lejohet depilimi i qimeve tė trupit? -- 2426
e hėnė. 25 gusht 2008 A lejohen ilahitė me darabuk nėpėr dasma? -- 1015
e hėnė. 25 gusht 2008 Si falet namazi i natės? -- 1375
e mėrkurė. 20 gusht 2008 A lejohet muslimania me shami tė mbajė syze dielli? -- 1676
e mėrkurė. 20 gusht 2008 A lejohet tė flas nė telefon me burra pėr ēėshtje tė punės? -- 1201
e mėrkurė. 20 gusht 2008 Ajo thotė se do tė bėj vetėvrasje nėse s’bėjmė zina... -- 1872
e mėrkurė. 20 gusht 2008 Konflikte me babin pėr fe... -- 1072
e enjte. 14 gusht 2008 Tė bėj sehvi sexhde apo ta pėrsėris namazin... -- 926
e enjte. 14 gusht 2008 A pranohet abdesi nėse gjymtyrėt lahen mė shumė ose me pak se tri herė? -- 1203
e enjte. 14 gusht 2008 A eshtė gjynah tė pengohet gruaja nga vizita e familjes sė saj? -- 1320
e enjte. 14 gusht 2008 Kur burri i thotė gruas s’ke niqah me mua... -- 1454
e enjte. 14 gusht 2008 A ėshtė gjynah mbytja e buburrecave? -- 1863
e hėnė. 11 gusht 2008 A ėshtė i vėrtetė falli apo vetėm gėnjeshtėr? -- 1342
e hėnė. 11 gusht 2008 A lejohen marrėdhėniet seksuale pėr tė fejuarit? -- 3681
e hėnė. 11 gusht 2008 A lejohet falja e xhumasė pėr femrėn nė shtėpi? -- 939
e mėrkurė. 06 gusht 2008 A ndihmon thėnia e tespi-dovės nė vėshtirėsi? -- 1721
e mėrkurė. 06 gusht 2008 A lejohet rrahja e fėmijėve? -- 3130
e mėrkurė. 06 gusht 2008 Kėndimi i kulhuvallahit pėr tė vdekurin... -- 1411
e mėrkurė. 06 gusht 2008 A bėn tė qėndrojė sofra gjatė e shtruar? -- 1575
e mėrkurė. 06 gusht 2008 Prej cilit vit duhet tė agjėrojnė djemtė? -- 1013
e shtunė. 02 gusht 2008 A ėshtė vonė tani pėr pėrmbushjen e zotimit? -- 779
e shtunė. 02 gusht 2008 Kur nėna e mallkon dhėndrin -- 1573
e shtunė. 02 gusht 2008 A mė lejohet ta shikoj njė seri filmike...? -- 1278
e shtunė. 02 gusht 2008 A bėn tė falesh vetėm nė Ramazan? -- 919
e martė. 29 korrik 2008 Ēfarė tė drejtash i posedon ēifti pasi qė tė jetė kurorėzuar me hoxhė? -- 1239
e martė. 29 korrik 2008 Ēfarė tė drejta kanė dy tė fejuar derisa janė pa martuar? -- 1318
e hėnė. 21 korrik 2008 A ėshtė haram gjuetia nė Islam? -- 890
e hėnė. 21 korrik 2008 E dashura mė thėrret pėr marrėdhėnie intime...! -- 2828
e hėnė. 21 korrik 2008 Kur fillova tė falem pashė rreth vetes re tė bardha...! -- 1348
e hėnė. 21 korrik 2008 A ėshtė i lejuar “kalimi” i tė rinjve, vetėm familjarisht? -- 1133
e hėnė. 21 korrik 2008 A lejohen emėrtimi i fėmijėve me emrat: Metin dhe Mumin? -- 889
e hėnė. 21 korrik 2008 A bėn t’i laj flokėt me birrė qė tė mos mė bien? -- 1317
e hėnė. 21 korrik 2008 A mund tė ndahet ai pasi nuk e dashuron atė edhe pse ajo e don? -- 1347
e hėnė. 21 korrik 2008 Asgjė s’mė shkon pėr sė mbari! -- 1277
e hėnė. 21 korrik 2008 Komunikimi me gjininė e kundėrt nė Islam... -- 865
e hėnė. 21 korrik 2008 A i legjitimon fejesa marrėdhėniet seksuale? -- 1026
e mėrkurė. 16 korrik 2008 Kam humbur virgjinitetin pa dashjen time...! -- 2612
e premte. 11 korrik 2008 Kujt i takojnė fėmijėt pas shkurorėzimit? -- 1230
e premte. 11 korrik 2008 A ėshtė e lejuar qė mashkulli t’i mbajė flokėt e gjata? -- 1039
e premte. 11 korrik 2008 A bėn tė veshė pantallona femra e mbuluar? -- 1300
e premte. 11 korrik 2008 T’i pėrfundoj studimet apo tė martohem...? -- 1103
e premte. 11 korrik 2008 Si duhet tė shfrytėzohet pasuria e jetimit? -- 736
e martė. 08 korrik 2008 A bėn t’i lyejė gruaja flokėt pas vdekjes sė burrit? -- 1124
e martė. 08 korrik 2008 E kam lėnė anash namazin, mė kėshilloni! -- 876
e martė. 08 korrik 2008 A bėn tė udhėtojė gruaja me djalin e saj trevjeēar? -- 897
e premte. 04 korrik 2008 A lejohet tė jemi bashkė me tė? -- 1216
e premte. 04 korrik 2008 A lejohet tė punoj nė njė objekt vetėm? -- 749
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 301 - 350 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.