MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e hėnė. 01 dhjetor 2008 A duhet publikuar shkuarja nė Haxh? -- 901
e hėnė. 01 dhjetor 2008 Si tė veprojmė kur dėgjojmė Kur’an? -- 915
e hėnė. 01 dhjetor 2008 A lejohet agjėrimi i 10-ditėve tė Dhul-Hixhxhes me dy nijete? -- 810
e shtunė. 22 nėntor 2008 A lejohet tė heshtėsh pėr tė metat e tjetrit kur pyetesh pėr ēėshtje tė martesės? -- 1434
e shtunė. 22 nėntor 2008 A ėshtė haram mbajtja e hajmalisė dhe plumbit? -- 1262
e shtunė. 22 nėntor 2008 Pyetje rreth intimitetit me tė fejuarin... -- 3098
e shtunė. 22 nėntor 2008 A ėshtė haram t'i provoj alkoolin dhe mishin e derrit vetėm pėr t'ua ditur shijen? -- 1118
e shtunė. 22 nėntor 2008 Ēfarė domethėnie ka emri Leonora? -- 1201
e shtunė. 22 nėntor 2008 Pyetje rreth kamatės prej trustit pensional -- 829
e premte. 21 nėntor 2008 A duhet mbajtur mbulesa nė shtėpi nė prani tė kunatit? -- 1190
e martė. 04 nėntor 2008 ‘Kismetin’ a e bėn njeriu apo ėshtė i caktuar nga Zoti? -- 4943
e martė. 04 nėntor 2008 Unė e dua atė por ai s’i respekton shumė kushte islame -- 1163
e martė. 04 nėntor 2008 A mund tė ketė femra shok nė Islam? -- 1540
e martė. 04 nėntor 2008 Jam e zhgėnjyer dhe e lėnduar, mė kėshilloni! -- 1777
e hėnė. 03 nėntor 2008 Pyetje rreth kompensimit tė Ramazanit -- 813
e hėnė. 27 tetor 2008 A bėn tė pi qumėsht apo lėng nė vend tė ujit pėr syfyr? -- 946
e hėnė. 27 tetor 2008 A lejohet studimi i gjuhės angleze...? -- 1082
e hėnė. 27 tetor 2008 A duhet tė agjėrohen 6 ditėt e Shevvalit mė parė apo tė bėhet kompensimi? -- 875
e hėnė. 27 tetor 2008 A mund ta vazhdojė leximin e Kur’anit pas Ramazanit...? -- 711
e hėnė. 27 tetor 2008 A bėn tė falet namazi i natės para atij tė jacisė? -- 867
e shtunė. 18 tetor 2008 Ta abortoj fėmijun apo ta mbaj? -- 1699
e martė. 07 tetor 2008 E kam lėnė anash namazin... -- 1187
e martė. 07 tetor 2008 Rreth edukimit tė fėmijėve... -- 1181
e hėnė. 06 tetor 2008 Nėna ime sheh ėndrra tė kėqija... -- 1368
e hėnė. 06 tetor 2008 ... A ta agjėroj atė ditė mė pas apo numėrohet e agjėruar? -- 861
e hėnė. 06 tetor 2008 A ka pendim pėr abort? -- 1330
e mėrkurė. 01 tetor 2008 A lejohet femra t'i bėjė ofertė mashkullit pėr martesė? -- 1710
e mėrkurė. 01 tetor 2008 A e prish agjėrimin masturbimi? -- 1475
e enjte. 25 shtator 2008 Probleme me urinim... -- 1081
e enjte. 25 shtator 2008 Kam filluar vetė me tri kohė tė namazeve... -- 1016
e enjte. 25 shtator 2008 A ėshtė obligim tė kėndohet Jasini? -- 1219
e enjte. 25 shtator 2008 A ėshtė haram me shkri plumb? -- 1298
e mėrkurė. 17 shtator 2008 Ēfarė tė bėj me hajmalnė qė e kam nė shtėpi? -- 1308
e mėrkurė. 17 shtator 2008 A mund tė kem marrėdhėnie me burrin pasi ai nuk agjėron? -- 1690
e mėrkurė. 17 shtator 2008 Dyshoj se me tradhton burri... -- 1702
e mėrkurė. 17 shtator 2008 A ndėrpritet agjėrimi pėr shkak tė gjidhėnies? -- 931
e mėrkurė. 17 shtator 2008 A ka dua para se tė hyjmė nė banjė? -- 1201
e mėrkurė. 17 shtator 2008 Si t’i shlyej ditėt e mosagjėruara nga Ramazani i kaluar? -- 912
e martė. 16 shtator 2008 Si tė bėsh ibadet kur je me menstruacione nė fund tė Ramazanit? -- 2943
e martė. 09 shtator 2008 A ėshtė vetėvrasja mėkat i madh? -- 1127
e martė. 09 shtator 2008 A lejohet leximi i Kur’anit nė internet nė njė gjuhė tė huaj? -- 925
e martė. 09 shtator 2008 Rreth emėrtimit tė firmave... -- 819
e martė. 09 shtator 2008 A bėn “me shkru te hoxha” apo jo? -- 1457
e martė. 09 shtator 2008 Ku qėndron Allahu nė pjesėn e tretė tė natės? -- 1658
e martė. 09 shtator 2008 A ėshtė haram nėse vajza punon nė Evropė pa burrė? -- 1086
e martė. 02 shtator 2008 A obligohet tė agjėrojė gruaja shtatzėnė? -- 1138
e martė. 02 shtator 2008 Kam dėgjuar se njeriu qė sėmuret tė martėn dhe tė premten shėrohet...! -- 1453
e martė. 02 shtator 2008 Kur ėshtė koha mė e mirė pėr namazet nafile? -- 1134
e martė. 02 shtator 2008 A bėn tė agjėrosh nėse je xhunub? -- 1658
e martė. 02 shtator 2008 A obligohet tė agjėrojė gruaja shtatzėnė qė ka vėshtirėsi? -- 794
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 251 - 300 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.