MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e shtunė. 14 mars 2009 Ēfarė do tė thotė namazi i falur nė kohė tė vet? -- 918
e shtunė. 14 mars 2009 S’arrij t’i fali namazet nė kohėn e vet, si t’ia bėj? -- 1048
e premte. 13 mars 2009 A duhet ta ndryshoj emrin tim Zana? -- 1291
e premte. 13 mars 2009 A ėshtė haram bartja e hajmalive dhe gurėsve tė kaltėr pėr mėsysh? -- 1203
e premte. 13 mars 2009 A bėn t’i prehen thonjtė foshnjės para 6 javėsh? -- 1097
e premte. 13 mars 2009 Ēfarė dėnimi ka femra nėse vdes e zbuluar? -- 2017
e enjte. 26 shkurt 2009 Probleme ne shkollė pėr shkak tė mbulesės -- 886
e enjte. 26 shkurt 2009 Kujt i lejohet t'ja japin dorėn? -- 1446
e premte. 13 shkurt 2009 Emri Merita a ėshtė nė Kur'an? -- 1242
e shtunė. 07 shkurt 2009 Jam ndar me tė fejuarin pėr shkak tė sehireve... -- 1573
e shtunė. 07 shkurt 2009 Jam nė lidhje tė fshehtė me njė djalė... -- 1667
e enjte. 05 shkurt 2009 Nuk kam mardhėnie intime me bashkėshortin qe 9 -tė vite... -- 2787
e enjte. 05 shkurt 2009 Si tė kujdesem pėr vajzėn time qė tė bėhet muslimane e mirė? -- 923
e enjte. 05 shkurt 2009 Emri Diar a ėshtė nė Kuran? -- 1235
e enjte. 05 shkurt 2009 Pse ėshtė haram pirja e alkoolit? -- 1001
e enjte. 05 shkurt 2009 Pse ėshtė e ndaluar ngrėnia e mishit tė derrit? -- 953
e mėrkurė. 21 janar 2009 Nė vendin ku jetoj nuk zbatohet Sheriati... -- 820
e mėrkurė. 21 janar 2009 Vėllau nuk mund tė pėrcaktohet pėr martesė... -- 1188
e shtunė. 17 janar 2009 Jam betuar se do ta lė duhanin... -- 1124
e shtunė. 17 janar 2009 Pėr shkak tė udhėtimit nuk mund tė fal namazin... -- 895
e shtunė. 17 janar 2009 Vesvese nė abdes... -- 984
e shtunė. 17 janar 2009 A lejohet femra tė dal imam nė shtėpi? -- 1164
e shtunė. 17 janar 2009 A bėn tė qesin lule mbi varr? -- 1414
e diel. 28 dhjetor 2008 Si ta vėrtetoj se ai mė do? -- 2293
e diel. 28 dhjetor 2008 Kur kalon koha e jacisė? -- 1181
e diel. 28 dhjetor 2008 Ēka ėshtė e nevojshme pėr sa i pėrket lutjeve kur e falė namazin e xhumasė? -- 923
e diel. 28 dhjetor 2008 Rreth unazave tė fejesės... -- 1619
e diel. 28 dhjetor 2008 A ėshtė mėkat ta pėrdori mishin e derrit pėr shitje? -- 719
e shtunė. 27 dhjetor 2008 A bėn ta pėrdori dhjamin e derrit pėr shėrim? -- 1182
e shtunė. 27 dhjetor 2008 A ėshtė haram mbajtja e dietės nė Islam? -- 1326
e premte. 26 dhjetor 2008 Cilat janė ajetet e fundit qė i kanė zbritur Muhammedit salallahu alejhi ve sel-lem? -- 868
e premte. 26 dhjetor 2008 Pse ėshtė e ndaluar tė festojmė vitin e ri? -- 1045
e enjte. 25 dhjetor 2008 A bėn tė falet shtatzėna edhe ulur? -- 1076
e enjte. 25 dhjetor 2008 A ėshtė fati pėrcaktim nga Allahu apo ne duhet vet t’i prijmė fatit? -- 1530
e enjte. 25 dhjetor 2008 A mund tė falem me flokėt me llak dhe me parfum qė pėrmban alkool? -- 1361
e enjte. 25 dhjetor 2008 Ēfarė domethėnie ka emri Besmira? -- 840
e enjte. 25 dhjetor 2008 Emri Qefaete a ėshtė emėr mysliman? -- 753
e enjte. 25 dhjetor 2008 Emri Besnik a ėshtė emėr mysliman? -- 850
e hėnė. 22 dhjetor 2008 A ėshtė e lejuar tė studiohet Ekonomia? -- 1040
e hėnė. 22 dhjetor 2008 A kthehet shpirti i tė vdekurit nė shtėpinė qė ka jetuar? -- 2085
e hėnė. 22 dhjetor 2008 Fjala Sadekallahul Adhim ku gjendet dhe si eshte kuptimi? -- 894
e martė. 16 dhjetor 2008 Ka rrjedhje jo normale tė gjakut... -- 1100
e mėrkurė. 10 dhjetor 2008 Si pėrkthehet emri Leontina dhe Lendri? -- 1038
e mėrkurė. 10 dhjetor 2008 A i lejohet gruas tė bėjė vetėvrasje pėr tė mbrojtur nderin? -- 1731
e mėrkurė. 10 dhjetor 2008 A bėn ta pranoj dhuratėn... -- 1143
e mėrkurė. 10 dhjetor 2008 A konsiderohet zekat nėse i ndohmojmė financiarisht familjės nė Kosovė? -- 915
e mėrkurė. 10 dhjetor 2008 A lejohet ngrėnia e mishit tė kafshėve tė mbytura me rrymė elektrike? -- 1132
e mėrkurė. 10 dhjetor 2008 Vetėvrasja a ėshtė Kader i Allahut? -- 1320
e mėrkurė. 10 dhjetor 2008 Cilat janė ditėt e fekondimit tė qelizave? -- 1687
e diel. 07 dhjetor 2008 Si bėhet sexhdja e falėnderimit? -- 1193
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 201 - 250 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.