MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte. 16 korrik 2009 Kam folur me tė online dhe me mesazhe... -- 1762
e mėrkurė. 15 korrik 2009 Kur tė vdekurit i ngrihet shpirti nė qiell a i sheh tė gjallėt? -- 2467
e diel. 05 korrik 2009 A ėshtė e lejuar qė femra tė merr abdes gjatė ciklit menstrual...? -- 1262
e shtunė. 04 korrik 2009 A janė gjynah marrėdhėniet seksuale pasi tė fejohesh? -- 2672
e shtunė. 04 korrik 2009 A ka mundėsi tė mė jepni njė kėshillė? -- 1401
e shtunė. 04 korrik 2009 A humb shpėrblimi qė e mban shaminė para tjerėve, nėse veē para njė personi e heq? -- 1136
e shtunė. 04 korrik 2009 A ėshtė gjynah tė festohet ditėlindja dhe pse? -- 1787
e enjte. 25 qershor 2009 Rreth pėrdorimit tė mjeteve kontraceptive -- 2145
e shtunė. 20 qershor 2009 A lejohet recitimi i Kur’anit gjatė menstruacioneve? -- 1333
e shtunė. 20 qershor 2009 Kė duhet ta pyes gruaja pėr tė dalė nga shtėpia...? -- 1400
e shtunė. 20 qershor 2009 Mė ka parė pa shami djali i hallės, ē’tė bėj? -- 1437
e martė. 16 qershor 2009 Prindėrit e mi nuk mė lejojnė qė tė martohem me arsyetimin se nuk i kemi punėt -- 1217
e diel. 14 qershor 2009 Nuk kam as vullnet tė lutem tek Allahu! -- 1873
e diel. 14 qershor 2009 Kam shumė probleme me burrin -- 1742
e hėnė. 01 qershor 2009 Takimi me farefisin nė restorant me muzikė... -- 1226
e hėnė. 01 qershor 2009 A lejohet biseda nė msn mes gjinive tė kundėrta? -- 1620
e martė. 26 maj 2009 Mė brengos fakti qė nuk kam gjetur ende fatin e jetės -- 1404
e martė. 26 maj 2009 Ēfarė duhet bėrė pas ėndrrave me epsh? -- 2057
e martė. 26 maj 2009 A bėn ta heqėsh shaminė nė shtėpi tė huaj kur je vetėm me motra muslimane? -- 1164
e enjte. 21 maj 2009 Kam hyrė nė kredit pėr shkollim... -- 1047
e enjte. 21 maj 2009 A ma falė Allahu kėtė gjynah? -- 2001
e shtunė. 16 maj 2009 Nėse teshtitė gjatė namazit, a duhet ta ndėrpres duan e tė them Elhamdulilah, apo si? -- 1367
e shtunė. 09 maj 2009 A ėshtė i vlefshėm gusli kur njėherė e lajmė trupin e pastaj flokėt? -- 1479
e shtunė. 09 maj 2009 A ka tė drejtė nėna tė m'i lexojė mesazhet? -- 1439
e hėnė. 04 maj 2009 A ėshtė sahih ky hadith? -- 963
e mėrkurė. 29 prill 2009 Si t’i lutem Zotit qė ta kem nafakėn me ndonjė qė jeton nė Zvicėr? -- 1865
e mėrkurė. 29 prill 2009 A bėn me lexu Kur’an nė gjuhėn shqipe pa abdes? -- 1402
e mėrkurė. 29 prill 2009 A duhet falur fshehtas nga frika e syefaqėsisė? -- 1019
e mėrkurė. 29 prill 2009 Mė tradhton burri (jomusliman) -- 1627
e diel. 26 prill 2009 A lejohet tė studiohet psikologjia? -- 1046
e diel. 26 prill 2009 Mė pėlqen te masturboj -- 2564
e shtunė. 25 prill 2009 "Jam ftohur, nuk shkon nė mes nesh” (2) -- 1647
e mėrkurė. 15 prill 2009 Si mund ta shtoj vullnetin tim pėr namaz? -- 1438
e mėrkurė. 15 prill 2009 A ėshtė mėkat ta abortosh fėmijėn? -- 1445
e mėrkurė. 15 prill 2009 "Jam ftohur, nuk shkon nė mes nesh” -- 1493
e mėrkurė. 15 prill 2009 Im atė ka martesė me njė katolike dhe me njė muslimane -- 1159
e diel. 12 prill 2009 Problem me familjen pėr shkak tė Islamit -- 956
e diel. 12 prill 2009 A bėn tė luajė futboll njė femėr e mbuluar? -- 1163
e premte. 10 prill 2009 A lejohet me ngrėnė ushqimin nė enėn ku ėshtė pėrgatitur mishi i derrit? -- 874
e martė. 31 mars 2009 Kam trembje tė madhe tėrė natėn... -- 1371
e martė. 31 mars 2009 Pse i dhemb koka tezes sime? -- 1153
e hėnė. 30 mars 2009 A lejohet heqja qimeve nė mes tė vetullave? -- 1986
e hėnė. 23 mars 2009 A e kam fat atė apo jo? -- 1599
e hėnė. 23 mars 2009 Marrja e pasurisė-hises padrejtėsisht -- 846
e hėnė. 23 mars 2009 Ne duhemi dhe familja ėshtė e pajtimit pėrveē axhės... -- 979
e hėnė. 23 mars 2009 Pa njė viti martese kunata mė ndau nga burri... -- 1756
e hėnė. 23 mars 2009 A e kam gjynah nėse e lė tė mbulohem mė vonė? -- 1317
e diel. 22 mars 2009 A ėshtė mėkat tė gėnjesh, pataj tė tregosh tė vėrteten? -- 1004
e diel. 22 mars 2009 Cila ėshtė femra mė e mirė te Allahu? -- 1556
e hėnė. 16 mars 2009 Zemra ime ėshtė peng i njė dashurie... -- 1936
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 151 - 200 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.