MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e martė. 17 nėntor 2009 Ēfarė kuptimi ka kjo thėnie profetike? -- 1073
e hėnė. 16 nėntor 2009 Si duhet ta kompensoj mos-agjėrimin e njė dite tė Ramazanit? -- 848
e hėnė. 16 nėntor 2009 Burri nuk dėshiron tė punojė e unė nuk e kam obligim... -- 1220
e premte. 13 nėntor 2009 Si mund ta di kur tė ndodhė ndonjė gjė jo e mirė, se e kemi sprovė nga Allahu apo si shkak i mekatit -- 1666
e hėnė. 09 nėntor 2009 Kam shumė oferta pėr martesė, por nuk mund tė vendosi -- 1411
e hėnė. 09 nėntor 2009 Nuk mund tė vazhdoj me namaz... -- 1566
e shtunė. 31 tetor 2009 A e kam tė ndaluar namazin nė ditėn e parė tė ciklit mujor? -- 1169
e shtunė. 31 tetor 2009 Nė punė nuk mė lejojnė tė fali namaz ose ta vė shaminė -- 1133
e shtunė. 31 tetor 2009 Lidhja jonė gjendet nė kriza shumė tė mėdha! -- 1398
e enjte. 15 tetor 2009 A ka ndonjė lutje tė veēantė qė tė mė falė Allahu fėmijė? -- 1950
e enjte. 15 tetor 2009 A mė ka bėrė dikush magji? -- 1614
e mėrkurė. 14 tetor 2009 Kam problem me vesvese -- 1706
e martė. 06 tetor 2009 Tė vazhdoj tė falem me letėr apo... -- 1339
e martė. 06 tetor 2009 A prishet abdesi nėse i fol pėr dore burrit tė huaj? -- 1537
e martė. 06 tetor 2009 Rreth ėndrrės pa ejakulim -- 1685
e shtunė. 26 shtator 2009 A mund t'i takojne gjyshit tim fitat? -- 952
e premte. 18 shtator 2009 A prishet agjėrimi nėse jep gjak per analiza? -- 1088
e martė. 15 shtator 2009 A pranohet kurorėzimi pa praninė e babait tė vajzės? -- 1297
e martė. 15 shtator 2009 A duhet tė falen namazet e lėna gjatė vitit nė natėn e Kadrit? -- 1086
e hėnė. 14 shtator 2009 Ai sheh njė ėndėrr tė frikshme qe njė vit -- 1473
e hėnė. 14 shtator 2009 Dikush ka shpifur pėr mua se kam bėrė imoralitet -- 1475
e diel. 13 shtator 2009 A ėshtė ghynah me agjėru pa syfyr? -- 1468
e diel. 13 shtator 2009 Prej cilės moshė ėshtė e obliguar mbulesa? -- 1277
e diel. 13 shtator 2009 Burri im falet pas lindjes sė diellit... -- 1442
e mėrkurė. 09 shtator 2009 Rreth transplantimit tė organeve pas vdekjes -- 1213
e mėrkurė. 09 shtator 2009 A lejohen duatė gjatė ciklit mujor...? -- 2153
e diel. 06 shtator 2009 Nuk mundem tė falem menjėherė pas ezanit... -- 1046
e diel. 06 shtator 2009 A e prish agjėrimin tė vjellit? -- 935
e diel. 06 shtator 2009 Cila ėshtė mė e preferuar: tė lexoj Kuran nė gjuhėn shqipe apo ta dėgjoj atė nė gjuhėn arabe? -- 1219
e diel. 06 shtator 2009 A lejohet tė lahemi nė det kur jemi agjėrueshėm? -- 1324
e diel. 06 shtator 2009 Jam shtatzėne tash gati 3 muaj dhe nuk jam duke agjėruar... -- 1018
e diel. 06 shtator 2009 A lejohen mardhėniet seksuale pas iftarit? -- 2068
e diel. 06 shtator 2009 Marrė barna qė mos tė mbes shtatzėnė, por kam gjakderdhje... -- 1332
e hėnė. 31 gusht 2009 Bashkėshorti nuk ka dėshirė qė ajo ta vė mbulesėn -- 1237
e hėnė. 31 gusht 2009 Grindem me burrin pėr shkak tė alkoolit -- 1011
e premte. 28 gusht 2009 A bėn tė martohem nė mes dy bajrameve? -- 1725
e enjte. 27 gusht 2009 E kam ofenduar njė njeri shumė keq, ēfarė duhet tė bėj? -- 1299
e mėrkurė. 26 gusht 2009 Kam probleme me pėrdorimin e mjeteve kontraceptive dhe me mosndėrprerjen e menstruacioneve... -- 1238
e mėrkurė. 26 gusht 2009 A lejohet tė mbash qelime pėr tė vdekurin? -- 1192
e mėrkurė. 26 gusht 2009 A ėshtė gjynah nėse mė dhemb koka shumė me prish agjėrimin? -- 1154
e shtunė. 22 gusht 2009 Jam shumė keq, ju lutem mė ndihmoni! -- 2458
e mėrkurė. 19 gusht 2009 A lejohet mbajtja e peshqve ne akuarium? -- 1328
e martė. 11 gusht 2009 Pastrimi i flokėve gėrsheta gjatė gjynybllėkut -- 1340
e shtunė. 25 korrik 2009 Si duhet tė veprohet kur aborton nė javėn e tetė ose dhjetė.. -- 1474
e martė. 21 korrik 2009 Rreth auretit mes grave... -- 1577
e martė. 21 korrik 2009 A mund tė falem zbathur nėse jam vetėm? -- 2038
e martė. 21 korrik 2009 A ėshtė haram tė studioj nė “Banka dhe financa”? -- 1179
e enjte. 16 korrik 2009 Rreth auretit mes grave... -- 1150
e enjte. 16 korrik 2009 A ėshtė gjynah tė punoj si frizere? -- 1660
e enjte. 16 korrik 2009 Nuk kam vullnet pėr jetė! -- 1799
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 101 - 150 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.