MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte. 10 shkurt 2012 Rreth "Ditės sė Valentinit" ... 1731
e mėrkurė. 14 shtator 2011 Nikahu im vlen apo duhet ta bėj prapė? ... 2737
e martė. 23 gusht 2011 Kur vijnė menstruacionet detyrohet prishja e agjėrimit... ... 2286
e shtunė. 20 gusht 2011 Ēfarė duhet tė bėjmė me nusen? ... 5078
e diel. 14 gusht 2011 A ėshtė gjynah me dalė rrugės pa ēorape, me sandale? ... 3104
e diel. 14 gusht 2011 A prishet agjėrimi nėse njeriu vjell gjysmė ore para iftarit? ... 1778
e diel. 14 gusht 2011 A bėn tė emėrtohet vajza Dea? ... 2454
e mėrkurė. 10 gusht 2011 Nėse e hapim njė varr dhe aty dalin eshtrat ēka tė bėjmė? ... 2043
e mėrkurė. 10 gusht 2011 Gruaja dyshon se burri e tradhton ... 3282
e mėrkurė. 10 gusht 2011 Nėse burri e ushqen familjen me para tė fituara me haram, ēka obligohet tė bėj gruaja? ... 2334
e mėrkurė. 10 gusht 2011 Nė cilėn javė fryti ndihet i gjallė dhe deri nė cilėn javė ėshtė i lejuar abortimi? ... 3552
e mėrkurė. 10 gusht 2011 A mund tė jetė kjo njė magji? ... 2511
e mėrkurė. 10 gusht 2011 Ēka tė bėj me letrėn e gjetur nėn derė? ... 2486
e mėrkurė. 10 gusht 2011 A ėshtė haram larja nė det? ... 2788
e mėrkurė. 10 gusht 2011 A mė lejohet tė abortojė fėmijėn pėr shkaqe shėndetėsore? ... 1901
e martė. 07 shtator 2010 Kush duhet tė paguajė ‘vitrat’ pėr mua? -- 2515
e mėrkurė. 01 shtator 2010 A t'ia urojmė lindjen e djalit asaj? -- 3635
e mėrkurė. 01 shtator 2010 Mė thonė tė abortoj, ēka tė bėj? -- 3445
e mėrkurė. 01 shtator 2010 A lejohet hyrja nė xhami kur je me menstruacione? -- 3457
e mėrkurė. 18 gusht 2010 A ėshtė emėr mysliman emri Donesa? -- 3006
e mėrkurė. 18 gusht 2010 Ērregullimet menstruale dhe agjėrimi -- 2554
e mėrkurė. 18 gusht 2010 A prishet agjėrimi nėse je e sėmurė nga bajamet...? -- 1842
e mėrkurė. 18 gusht 2010 A tė provoj pėrsėri tė regjistrohem nė mjekėsi? -- 1895
e mėrkurė. 18 gusht 2010 A e ke obligim agjėrimin nėse e ki fėmijėn nė gji? -- 2254
e mėrkurė. 18 gusht 2010 A bėn ta vė mbulesėn gjatė ciklit mujor...? -- 2370
e martė. 27 korrik 2010 Mė ka thėnė “hoxhonica”... -- 4113
e martė. 27 korrik 2010 Pyetje rreth marrėdhėnieve intime -- 7604
e martė. 27 korrik 2010 A lejohet vėnia e mė shumė se njė vathi nė vesh? -- 4055
e martė. 27 korrik 2010 Kur ėshtė shkruar fati i njeriut? -- 4154
e martė. 27 korrik 2010 A e pengon abdesin ngjyra e flokėve? -- 3296
e martė. 27 korrik 2010 A lejohet qė shamia apo hixhabi tė jenė me ngjyra? -- 2526
e hėnė. 26 korrik 2010 Ēfarė kuptimi kanė emrat: Dafina dhe Liridon? -- 2206
e hėnė. 26 korrik 2010 Ēfarė domethėnie kanė emrat: Asira, Reisa dhe Jasira? -- 2092
e hėnė. 26 korrik 2010 Cila vajzė ėshtė mė e mirė? Administrator 3523
e hėnė. 26 korrik 2010 Njė pyetje pėr vėllanė e sėmurė -- 2152
e hėnė. 26 korrik 2010 Shoh ėndrra erotike -- 4067
e hėnė. 26 korrik 2010 Si bėhet sexhdeja e falėnderimit dhe ajo e leximit tė Kuranit? -- 2505
e enjte. 15 korrik 2010 A ėshtė gjynah nėse e mallkon dikė nė sexhde pėr shpifjet qė tė janė bėrė? -- 2573
e enjte. 15 korrik 2010 Pyetje rreth emrave: Rezana, Amra, Aksa dhe Nejla. -- 2269
e enjte. 15 korrik 2010 A ėshtė haram tė mbaj ditar personal? -- 2140
e enjte. 15 korrik 2010 A mund tė mė kenė bėrė magji? -- 2661
e mėrkurė. 14 korrik 2010 A lejohet tė punoj nė njė ordinancė private gjinekologjike vetėm me doktorin? -- 2258
e mėrkurė. 14 korrik 2010 Nė kėmbėn e majtė m’u shfaqėn disa vija... -- 2184
e martė. 06 korrik 2010 A marr gjynah qė shkėputem nė orar pune pėr namaz...? -- 1810
e martė. 06 korrik 2010 A prishet abdesi kur pastrohet fėmija nga papastėrtitė? -- 2419
e enjte. 10 qershor 2010 Ēfarė kuptimi kanė emrat Orela dhe Melisa? -- 7525
e enjte. 10 qershor 2010 A lejohet tė shkoj nė kanagjeq nė restorant...? -- 3067
e diel. 06 qershor 2010 Shumė herė bėhem nervoz me krejt njerėzit -- 3851
e mėrkurė. 02 qershor 2010 Kam gruan tė sėmurė qe njė kohė tė gjatė -- 2943
e mėrkurė. 02 qershor 2010 A mund tė studiohet konkretisht tė magjistrohet gjuha arabe nė Kosovė? -- 1601
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.