MЁNYRA E ABDESIT

 
Pyetje dhe Pėrgjigje
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte . 10 shkurt 2012 Rreth "Ditės sė Valentinit" ... 1575
e mėrkurė . 14 shtator 2011 Nikahu im vlen apo duhet ta bėj prapė? ... 2585
e martė . 23 gusht 2011 Kur vijnė menstruacionet detyrohet prishja e agjėrimit... ... 2134
e shtunė . 20 gusht 2011 Ēfarė duhet tė bėjmė me nusen? ... 4934
e diel . 14 gusht 2011 A ėshtė gjynah me dalė rrugės pa ēorape, me sandale? ... 2949
e diel . 14 gusht 2011 A prishet agjėrimi nėse njeriu vjell gjysmė ore para iftarit? ... 1609
e diel . 14 gusht 2011 A bėn tė emėrtohet vajza Dea? ... 2295
e mėrkurė . 10 gusht 2011 Nėse e hapim njė varr dhe aty dalin eshtrat ēka tė bėjmė? ... 1895
e mėrkurė . 10 gusht 2011 Gruaja dyshon se burri e tradhton ... 3133
e mėrkurė . 10 gusht 2011 Nėse burri e ushqen familjen me para tė fituara me haram, ēka obligohet tė bėj gruaja? ... 2190
e mėrkurė . 10 gusht 2011 Nė cilėn javė fryti ndihet i gjallė dhe deri nė cilėn javė ėshtė i lejuar abortimi? ... 3391
e mėrkurė . 10 gusht 2011 A mund tė jetė kjo njė magji? ... 2372
e mėrkurė . 10 gusht 2011 Ēka tė bėj me letrėn e gjetur nėn derė? ... 2342
e mėrkurė . 10 gusht 2011 A ėshtė haram larja nė det? ... 2644
e mėrkurė . 10 gusht 2011 A mė lejohet tė abortojė fėmijėn pėr shkaqe shėndetėsore? ... 1758
e martė . 07 shtator 2010 Kush duhet tė paguajė ‘vitrat’ pėr mua? -- 2377
e mėrkurė . 01 shtator 2010 A t'ia urojmė lindjen e djalit asaj? -- 3491
e mėrkurė . 01 shtator 2010 Mė thonė tė abortoj, ēka tė bėj? -- 3296
e mėrkurė . 01 shtator 2010 A lejohet hyrja nė xhami kur je me menstruacione? -- 3320
e mėrkurė . 18 gusht 2010 A ėshtė emėr mysliman emri Donesa? -- 2862
e mėrkurė . 18 gusht 2010 Ērregullimet menstruale dhe agjėrimi -- 2404
e mėrkurė . 18 gusht 2010 A prishet agjėrimi nėse je e sėmurė nga bajamet...? -- 1699
e mėrkurė . 18 gusht 2010 A tė provoj pėrsėri tė regjistrohem nė mjekėsi? -- 1746
e mėrkurė . 18 gusht 2010 A e ke obligim agjėrimin nėse e ki fėmijėn nė gji? -- 2115
e mėrkurė . 18 gusht 2010 A bėn ta vė mbulesėn gjatė ciklit mujor...? -- 2224
e martė . 27 korrik 2010 Mė ka thėnė “hoxhonica”... -- 3969
e martė . 27 korrik 2010 Pyetje rreth marrėdhėnieve intime -- 7462
e martė . 27 korrik 2010 A lejohet vėnia e mė shumė se njė vathi nė vesh? -- 3901
e martė . 27 korrik 2010 Kur ėshtė shkruar fati i njeriut? -- 4014
e martė . 27 korrik 2010 A e pengon abdesin ngjyra e flokėve? -- 3149
e martė . 27 korrik 2010 A lejohet qė shamia apo hixhabi tė jenė me ngjyra? -- 2387
e hėnė . 26 korrik 2010 Ēfarė kuptimi kanė emrat: Dafina dhe Liridon? -- 2064
e hėnė . 26 korrik 2010 Ēfarė domethėnie kanė emrat: Asira, Reisa dhe Jasira? -- 1957
e hėnė . 26 korrik 2010 Cila vajzė ėshtė mė e mirė? Administrator 3381
e hėnė . 26 korrik 2010 Njė pyetje pėr vėllanė e sėmurė -- 2016
e hėnė . 26 korrik 2010 Shoh ėndrra erotike -- 3939
e hėnė . 26 korrik 2010 Si bėhet sexhdeja e falėnderimit dhe ajo e leximit tė Kuranit? -- 2362
e enjte . 15 korrik 2010 A ėshtė gjynah nėse e mallkon dikė nė sexhde pėr shpifjet qė tė janė bėrė? -- 2441
e enjte . 15 korrik 2010 Pyetje rreth emrave: Rezana, Amra, Aksa dhe Nejla. -- 2132
e enjte . 15 korrik 2010 A ėshtė haram tė mbaj ditar personal? -- 2000
e enjte . 15 korrik 2010 A mund tė mė kenė bėrė magji? -- 2524
e mėrkurė . 14 korrik 2010 A lejohet tė punoj nė njė ordinancė private gjinekologjike vetėm me doktorin? -- 2118
e mėrkurė . 14 korrik 2010 Nė kėmbėn e majtė m’u shfaqėn disa vija... -- 2049
e martė . 06 korrik 2010 A marr gjynah qė shkėputem nė orar pune pėr namaz...? -- 1679
e martė . 06 korrik 2010 A prishet abdesi kur pastrohet fėmija nga papastėrtitė? -- 2285
e enjte . 10 qershor 2010 Ēfarė kuptimi kanė emrat Orela dhe Melisa? -- 7375
e enjte . 10 qershor 2010 A lejohet tė shkoj nė kanagjeq nė restorant...? -- 2927
e diel . 06 qershor 2010 Shumė herė bėhem nervoz me krejt njerėzit -- 3716
e mėrkurė . 02 qershor 2010 Kam gruan tė sėmurė qe njė kohė tė gjatė -- 2813
e mėrkurė . 02 qershor 2010 A mund tė studiohet konkretisht tė magjistrohet gjuha arabe nė Kosovė? -- 1462
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 648

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.