MЁNYRA E ABDESIT

 
Si e pranuan Islamin
rrugga.jpg
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e enjte . 06 qershor 2013 Ushqim pėr shpirtin tim Elena Safiyaah Shromova 1383
e martė . 21 maj 2013 Prej kishės nė xhami dhe prej xhamisė nė varr! Sedat Islami 1334
e mėrkurė . 10 prill 2013 Udhėzimi i dy djemve nga Medina ... 1427
e hėnė . 25 shkurt 2013 Nga dehja shpirtėrore nė ėmbėlsinė e besimit ... 1266
e shtunė . 05 janar 2013 Jam krenare pėr zgjedhjen e fesė islame Emrie Skuka 1383
e hėnė . 26 nėntor 2012 Si e pranuan shqiptarėt Islamin?! Jakup Asipi 1561
e shtunė . 03 nėntor 2012 Arsyet e gjermanes pėr ta pranuar Islamin! ... 1179
e shtunė . 06 tetor 2012 Islami mė ka ndryshuar krejtėsisht Ibrahim Abdallah 1241
e shtunė . 22 shtator 2012 Pėrgėzime nga statistikat e pranimit tė Islamit Dr. Muhammed el-ARIFI 1134
e martė . 24 prill 2012 Teshtitja qė e ktheu profesorin nė mysliman! ... 1512
e enjte . 29 mars 2012 Rruga ime prej errėsirės sė injorancės nė dritėn e Islamit Bahri Curri 1482
e diel . 19 shkurt 2012 Kthimi nė Islam ... 1491
e martė . 18 tetor 2011 E magjepsur nga thirrja pėr namaz ... 1709
e shtunė . 11 shtator 2010 “Nga MTV nė Mekė, si e ndryshoi Islami jetėn time” -- 2517
e premte . 12 shkurt 2010 Aisha Buta (Debi Rogjers) -- 2313
e mėrkurė . 18 shkurt 2009 Pranoi Islamin, bėri sexhde dhe vdiq -- 3508
e mėrkurė . 10 dhjetor 2008 Nė Islam gjeta pėrgjigjen e pyetjve tė mia -- 2389
e hėnė . 17 nėntor 2008 Udhėtimi nė besim i Khadija Watsonit -- 1728
e mėrkurė . 15 tetor 2008 Islami buzėqeshi nė Helenėn -- 2173
e enjte . 28 gusht 2008 Motra Stejsi -- 1838
e martė . 15 korrik 2008 Tolstoi- Si e braktisi Krishterimin? -- 2323
e hėnė . 09 qershor 2008 Motra Soraja (Kim Muhring) -- 2056
e hėnė . 12 maj 2008 Sheila Musaji: Zė aktiv nė komunitetin islam Eglantina Muēa 1525
e shtunė . 03 maj 2008 Anne Frances Beaumont: Pioniere e arsimit islam nė Australi Eglantina Muēa 1646
e hėnė . 21 prill 2008 Sarah Joseph: Themeluesja e revistės Emel -- 1756
e enjte . 10 prill 2008 Dr Ingrid Mattson: Presidentja e Shoqatės Islame tė Amerikės Veriore -- 1805
e premte . 15 shkurt 2008 Emilie -- 1605
e enjte . 03 janar 2008 Yvonne Ridley: Nga e burgosur nė besimtare .. 1993
e premte . 30 nėntor 2007 Intervistė me njė myslimane 14 vjeēare! .. 2882
e hėnė . 22 tetor 2007 Si e kujtoi Allahun njė adoleshente Merjem 2824
e hėnė . 24 shtator 2007 Edukata mė e lartė Kristin Asha Patel 1630
e mėrkurė . 05 shtator 2007 E di se jam nė rrugė tė drejtė Motra juaj Andy 1810
e shtunė . 25 gusht 2007 Si e pranova Islamin Medina 1764
e diel . 22 korrik 2007 Mund tė tingėllojė patetike, por vėrtet mendoj se kam lindur pėrsėri Muneera 1750
e mėrkurė . 18 korrik 2007 Sofie Jenkins, ish-krishtere-protestante, Britani e Madhe -- 1573
e mėrkurė . 20 qershor 2007 Amber Akosta, ish-krishtere, SH.B.A. -- 1660
e hėnė . 18 qershor 2007 Konvertimi nė Islam Ali Köse 1403
e martė . 29 maj 2007 Motivet pėr konvertim Ali Köse 1528
e mėrkurė . 16 maj 2007 Mendoja... Jusra Aliu 1588
e enjte . 26 prill 2007 Akifah Baxter, ish-krishtere, SH.B.A. -- 1526
e martė . 24 prill 2007 Pranimi i Islamit pėrmes martesės Ali Köse 1720
e hėnė . 23 prill 2007 Pse femrat po pranojnė Islamin? -- 2069
e hėnė . 23 prill 2007 Unė gjithmonė kam dyshuar nė trinitet Cathryn Huges 1898
e martė . 10 prill 2007 Ėndrra ime u realizua Sumeje bint Joan 1679
e hėnė . 02 prill 2007 Islami nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės -- 1590
e mėrkurė . 28 mars 2007 Tregimi i Kethit rreth pranimit tė Islamit -- 1574
e hėnė . 26 mars 2007 Vietnamezja qė pranoi Islamin -- 3201
e enjte . 22 mars 2007 Pėrse evropianėt po pranojnė Islamin? Peter Ford 1668
e hėnė . 05 mars 2007 Kati njė vajzė amerikane nga Siatėlli e tregon si u bė muslimane -- 1759
e diel . 04 mars 2007 Rejhana Imtiaz Ahmed 1785
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 66

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.