MЁNYRA E ABDESIT

 
Muslimanja
baneri1.bmp

“O ti Pejgamber, thuaju grave tua, bijave tua dhe grave të besimtarëve le të vëjnë shamitë (mbulojë) e veta mbi trupin e tyre, pse kjo është më afër që ato të njihen (se nuk janë rrugaçe) e të mos ofendohen. Allahu fal gabimet e kaluara, Ai Është falës” (Kur’an: 33, 59)
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e shtunė . 11 prill 2009 Gruaja e devotshme (5) -- 1497
e enjte . 02 prill 2009 Gruaja e devotshme (4) -- 1976
e martė . 31 mars 2009 Gruaja e devotshme (3) -- 1458
e enjte . 26 mars 2009 Gruaja e devotshme (2) -- 1585
e mėrkurė . 18 mars 2009 Gruaja e devotshme -- 1691
e diel . 08 mars 2009 Mrekulli dhe fshehtėsi nė vendosmėrinė e njė gruaje -- 2810
e premte . 27 shkurt 2009 Motėr, zgjohu pėr t’u falur! Shkurte Bajraliu & Shyhrete Sopa 2189
e hėnė . 23 shkurt 2009 Pėrse gruaja gjendet larg kėtyre mexhliseve? Blerta Shaqiri 1293
e diel . 15 shkurt 2009 Pendohu motėr! Senada Ramadani 1787
e hėnė . 19 janar 2009 Sjellja e mirė ndaj burrit Blerta Shaqiri 3559
e diel . 14 dhjetor 2008 "Farzi i Allahut xhe-le shanehu - Shamija" -- 1727
e diel . 14 dhjetor 2008 Kėshilla nga njė grua e suksesshme Blerta Shaqiri 2163
e premte . 12 dhjetor 2008 Miku i panjohur nė mesin e motrės sime Senada Ramadani 1929
e hėnė . 01 dhjetor 2008 Nė kėrkim tė trupit tė bukur -- 2534
e shtunė . 11 tetor 2008 Kujdes nga ngutja! Albulena Bajrami 2374
e shtunė . 04 tetor 2008 Ashtu siē mund ta njohėsh njeriun nga shoqėria me tė cilėn rri, po ashtu mund tė gjykosh pėr tė Valbona Kelmendi 1484
e mėrkurė . 06 gusht 2008 Motra ime e pambuluar, pse nuk mbulohesh? (III) Avni Tafili 2244
e enjte . 17 korrik 2008 Shqetėsimi qė pėrjeton njeriu i pafajshėm kur ballafaqohet me akuza tė rreme Merita Qehaja 1971
e martė . 08 korrik 2008 Motra ime e pambuluar, pse nuk mbulohesh? (II) Avni Tafili 2238
e mėrkurė . 25 qershor 2008 Bija ime! -- 1715
e hėnė . 23 qershor 2008 Motra ime e pambuluar, pse nuk mbulohesh? (I) Avni Tafili 2145
e premte . 13 qershor 2008 Motra ime, kujdes! -- 2207
e mėrkurė . 28 maj 2008 Ajo qėndron pranė tij dhe i ofron ndihmė -- 2041
e premte . 18 prill 2008 Ajo nuk ia demaskon sekretet e tij -- 1284
e enjte . 20 mars 2008 Ajo e trajton familjen e tij me dashamirėsi -- 1365
e martė . 04 mars 2008 Drejtuar grave tė hoxhallarėve aktivė -- 1866
e diel . 03 shkurt 2008 Hatixhe bint Huvejlidi -- 1559
e hėnė . 22 tetor 2007 Femra nėn hijen e Islamit -- 1860
e shtunė . 29 shtator 2007 Er-Rabia bintu Muauedhi -- 1259
e diel . 23 shtator 2007 Atike bint Abdul-Mutalibi -- 1124
e shtunė . 01 shtator 2007 Femra pjesetare e shoqerise Jusuf Kardavi 1358
e premte . 24 gusht 2007 Mos tolero veten tė tė thonė ish- ajo Valbona Kelmendi 2355
e mėrkurė . 22 gusht 2007 Umu Ejmen Bereketul Habeshije -- 1181
e mėrkurė . 22 gusht 2007 Dasmat islame Sheik Maulana Muhamed Saleemm Dhorat 2829
e mėrkurė . 08 gusht 2007 Seude bintu Zemah, nėna e besimtarėve -- 1417
e enjte . 02 gusht 2007 Umu Atije El Ensarije -- 1249
e hėnė . 16 korrik 2007 Zejnepe bintu Xhahshi, Allahu qoftė i kėnaqur me tė -- 1602
e shtunė . 14 korrik 2007 Islami e trajton femren njeri -- 1442
e martė . 10 korrik 2007 Cfare i ndodhi asaj pas vdekjes? Seid Kahtani 2044
e hėnė . 09 korrik 2007 Raporti midis strukturės natyrore tė femrės dhe tė drejtave tė saj Blerta Shaqiri 1292
e premte . 06 korrik 2007 Kėnaqu me tė mirat qė tė ka dhėn Zoti dhe je mirėnjohėse pėr to Valbona Kelmendi 1422
e premte . 06 korrik 2007 Thuvejbeja, robėresha e Ebu Lehebit -- 1302
e mėrkurė . 20 qershor 2007 Shembuj nga turpi i Fatime Zehrasi -- 1836
e hėnė . 18 qershor 2007 Seude bintu Zemah, nėna e besimtarėve -- 1185
e diel . 17 qershor 2007 Umu Halid bintu Halid -- 1150
e premte . 15 qershor 2007 Nderimi i femrės nė islam -- 1636
e mėrkurė . 13 qershor 2007 Lidhja e afert e motrave ne Islam -- 2337
e hėnė . 11 qershor 2007 Emancipimi i femrės pėrmes Islamit -- 1296
e hėnė . 11 qershor 2007 Femra e cila iu pėrngjanė meshkujve -- 1842
e premte . 08 qershor 2007 Hafsa, ruajtėsja e Kuranit -- 1366
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 51 - 100 nga 143

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.