MЁNYRA E ABDESIT

 
Muslimanja
baneri1.bmp

“O ti Pejgamber, thuaju grave tua, bijave tua dhe grave të besimtarëve le të vëjnë shamitë (mbulojë) e veta mbi trupin e tyre, pse kjo është më afër që ato të njihen (se nuk janë rrugaçe) e të mos ofendohen. Allahu fal gabimet e kaluara, Ai Është falës” (Kur’an: 33, 59)
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e premte. 25 maj 2007 Aishja, vajza e Ebu Bekėr Es-Sidikut -- 1593
e mėrkurė. 23 maj 2007 Xhemile bintu Sad bin Er-Rabia -- 1231
e hėnė. 21 maj 2007 Ummu Atije El Ensarije -- 1222
e martė. 15 maj 2007 Maria Koptja -- 1379
e premte. 11 maj 2007 Sofije bintu Hajij -- 1248
e enjte. 10 maj 2007 Pse femrat qajnė? -- 2587
e mėrkurė. 09 maj 2007 Zejnebja, vajza e tė Dėrguarit tė Allahut -- 1673
e shtunė. 05 maj 2007 Cfarė duan prej gruas? -- 2307
e enjte. 26 prill 2007 Grate e para ne Islam Dr. Abdel-Hamid Eliwa 1432
e martė. 24 prill 2007 Cdonjėra prej nesh shpreson qė nė gjoksin e saj tė jetė libri i Allahut -- 2230
e hėnė. 23 prill 2007 Si e ruan veten njė perlė: Hytbe pėr muslimanen Muhammad Sherif 1790
e hėnė. 16 prill 2007 Bėhuni tė qėndrueshme Muhammed S. El-Almanij 2235
e premte. 13 prill 2007 Pėr motrėn e cila nuk ėshtė mbuluar akoma Merita Rexha 2104
e premte. 13 prill 2007 Dhjetė pėshpėritje pėr femrat Merita Rexha 1913
e mėrkurė. 11 prill 2007 I tha asaj... -- 1563
e premte. 06 prill 2007 Ligjėratė e mbajtur nė Xhaminė e femrave nė Oslo Fetije Gashi-Gėrbeshi 1726
e hėnė. 19 mars 2007 Motėr: A e dėshiron lumturinė? Alij bin Abdul Halik El Karni 2569
e diel. 04 mars 2007 Qėndrueshmėria e motrės sė mbuluar Muhamed Hasan 1711
e shtunė. 03 mars 2007 Esma bint Umejs, pronarja e dy hixhreteve -- 1231
e shtunė. 03 mars 2007 Esma bint Ebu Bekri -- 1464
e shtunė. 03 mars 2007 Nefijse bintu Hasani -- 1247
e shtunė. 03 mars 2007 Gruaja e Rijahul Kajsit -- 1273
e mėrkurė. 28 shkurt 2007 Dėmet e lakuriqėsisė Valbona Kelmendi 1776
e mėrkurė. 28 shkurt 2007 Vlera e mbulesės (hixhabit) Valbona Kelmendi 1763
e mėrkurė. 28 shkurt 2007 Tmerri i imitimit Valbona Kelmendi 1448
e enjte. 15 shkurt 2007 Porosi nga i Dėrguari i Allahut, alejhi selam, pėr ty motėr -- 1599
e shtunė. 10 shkurt 2007 Tregim i ēuditshėm pėr femra -- 2234
e shtunė. 27 janar 2007 Porosi nga i Dėrguari i Allahut, alejhi selam, pėr ty motėr. -- 1571
e martė. 21 nėntor 2006 Haxherja, simbol i durimit dhe i sakrificės Eglantina Muēa 1641
e enjte. 16 nėntor 2006 Femra si nėnė dhe emancipimi i rrejshėm -- 1654
e martė. 07 nėntor 2006 Pse unė duhet tė mbaj mbulesė? -- 1811
e hėnė. 11 shtator 2006 Paralajmėrim pėr rrezikun e grave Blerta Shaqiri 1862
e mėrkurė. 06 shtator 2006 Motėr e dashur...ndal! Ibrahijm El-Gamidi 2464
e mėrkurė. 23 gusht 2006 Kėshilla rreth fejesės Blerta Shaqiri 2362
e mėrkurė. 16 gusht 2006 Mos u bėj kukull nė duart e keqbėrėsve -(Kėshillė e Shejh Abdu Rrahman Es-Sudejsit) ... 5127
e premte. 11 gusht 2006 Gruaja muslimane dhe Zoti i saj Sadjida 1746
e shtunė. 05 gusht 2006 Para se tė bėhet vonė Selvie Hoti 1825
e enjte. 03 gusht 2006 Disa kėshilla pėr studentet nė provim Merita Rexha 2287
e martė. 01 gusht 2006 Llojet e sėmundjeve J. Kastrati 1796
e hėnė. 31 korrik 2006 A i keni bėrė gati valixhet? J.Kastrati 1804
e premte. 28 korrik 2006 Nėna e mirė kėshillon tė bijėn... Blerta Shaqiri 2068
e premte. 28 korrik 2006 Ē'tė pengon ty tė mbulohesh? Huejda Ismail 2258
e hėnė. 24 korrik 2006 Dashuria Drita Berisha 2864
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 101 - 143 nga 143

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.