MЁNYRA E ABDESIT

 
Muslimanja
baneri1.bmp

“O ti Pejgamber, thuaju grave tua, bijave tua dhe grave të besimtarëve le të vëjnë shamitë (mbulojë) e veta mbi trupin e tyre, pse kjo është më afër që ato të njihen (se nuk janë rrugaçe) e të mos ofendohen. Allahu fal gabimet e kaluara, Ai Është falës” (Kur’an: 33, 59)
Filtrim     Rradhitja     Lexuar # 
 Data Titulli Autori Hits
e hėnė . 10 mars 2014 Kur muslimanja synon! Avni TAfili 1404
e hėnė . 26 gusht 2013 Pse vendosa tė mbulohem?! Valentina Maloku 1825
e mėrkurė . 12 qershor 2013 Cilėsitė e gruas sė ndershme Valdet Kamberi 1840
e diel . 19 maj 2013 E refuzoi librin e Ginisit ... 1164
e shtunė . 06 prill 2013 Bisedė me tė zbuluarėn Valdet Kamberi 1444
e premte . 08 mars 2013 Dita ndėrkombėtare e gruas Valdet Kamberi 1607
e shtunė . 17 nėntor 2012 Ndėrthurja e ndershmėrisė, pasurisė dhe devotshmėrisė nė njė grua ... 1516
e shtunė . 03 nėntor 2012 Mė e mira qė ėshtė thėnė pėr ty motėr (III) Unejs Murati 1657
e martė . 11 shtator 2012 Lidhja e bukur e quajtur: “Motra nė Islam” ... 1445
e hėnė . 27 gusht 2012 Mė e mira qė ėshtė thėnė pėr ty motėr (II) Unejs Murati 1659
e hėnė . 30 korrik 2012 Kėshillė pėr atė femėr qė dėshiron tė mbulohet, por e pengon familja! Labinot Kunushevci 1567
e premte . 22 qershor 2012 Ministėr, pse mė pengon tė shkollohem e veshur?! ... 1551
e diel . 17 qershor 2012 Motėr studente! Valdet Kamberi 1545
e mėrkurė . 30 maj 2012 Mė e mira qė ėshtė thėnė pėr ty motėr Unejs Murati 1846
e diel . 08 prill 2012 Cilėsitė e gruas muslimane ... 1596
e hėnė . 26 mars 2012 Pikėpamja e shoqėrisė ndaj hixhabit Naheed Mustafa 1547
e shtunė . 25 shkurt 2012 Vajza qė i vendosi kamerat nė shtėpinė e saj ... 2215
e mėrkurė . 15 shkurt 2012 Hixhabi (Mbulesa) - Pasqyrime nga gra muslimane Sumayyah Joan 1872
e mėrkurė . 19 tetor 2011 Njė grua muslimane pėrktheu Kuranin e shenjtė nė gjuhėn hungareze ... 1233
e enjte . 15 shtator 2011 'Dielli nuk mund tė fshihet me gisht' Gentian Jetishi 3323
e enjte . 15 shtator 2011 Kush e dėshiron heqjen e shamisė? Xheladin Leka 3511
e enjte . 30 qershor 2011 Lidhja e fortė e motrave Dr. Aisha Hamdan 1623
e martė . 08 shkurt 2011 Motėr, mos u mėrzit... ti je e lumtur -- 4689
e martė . 18 maj 2010 Princesha ime -- 3094
e diel . 16 maj 2010 O MOTRA, MĖSONI! -- 3134
e enjte . 06 maj 2010 Kush po i bėn padrejtėsi gruas?! -- 3150
e shtunė . 24 prill 2010 Floktarja e bijės sė Faraonit -- 2301
e hėnė . 05 prill 2010 Obligimi i muslimanes pėr thirrjen nė rrugė tė Allahut -- 2708
e premte . 26 mars 2010 Kumtoni nga unė qoftė edhe njė ajet -- 1874
e martė . 23 mars 2010 Mos i harro prioritetet! Ardita Boshnjaku Nushi 2238
e hėnė . 08 shkurt 2010 O grua, nėnė dhe ti bijė e kėtij Ummeti! -- 2611
e enjte . 28 janar 2010 Ēfarė virtytesh ka njė myslimane devotshme bashkėkohore -- 2495
e premte . 25 dhjetor 2009 A ke llogaritur ndonjėherė se sa shpėrblime je duke fituar? -- 2536
e mėrkurė . 21 tetor 2009 Gruaja e devotshme (14) -- 2295
e shtunė . 17 tetor 2009 Bukuria e Hixhabit -- 1873
e diel . 04 tetor 2009 Gruaja e devotshme (13) -- 1900
e hėnė . 20 korrik 2009 Meshkujt fitojnė hyri nė Xhennet, po ēfarė fitojmė ne? Esma bint Shamim 3497
e martė . 14 korrik 2009 Tregim qė e bėn zemrėn tė qajė Amėr Halid 3761
e enjte . 02 korrik 2009 Gruaja e devotshme (12) -- 2294
e enjte . 18 qershor 2009 Letėr motrės qė u mbulua Almedina Dauti 2857
e martė . 16 qershor 2009 Vjehėrr e nuse tė devotshme Avni Tafili 3332
e enjte . 11 qershor 2009 Letėr dėrguar motrės muslimane -- 1922
e diel . 07 qershor 2009 Gruaja e devotshme (11) -- 1753
e shtunė . 16 maj 2009 Kėshilla Motrės Muslimane Ali ibėn Hasen el Halebi 2900
e mėrkurė . 13 maj 2009 Gruaja e devotshme (10) -- 1948
e premte . 08 maj 2009 Gruaja e devotshme (9) -- 1727
e premte . 01 maj 2009 Gruaja e devotshme (8) -- 2407
e enjte . 23 prill 2009 Umu Sulejm (Nėna e Sulejmit) Blerta Shaqiri 1912
e martė . 21 prill 2009 Gruaja e devotshme (7) -- 1999
e martė . 14 prill 2009 Gruaja e devotshme (6) -- 1840
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 Tjetra > Fund >>
Rezultatet 1 - 50 nga 143

 

 

 

 
Copyright © 2006-2012 Pėr Ty Motėr. Fuqizuar nga VIVA4 Solutions.